Cześć. Nazywam się Piotr i od ponad 20 lat pracuję w zawodzie elektryka.
Na początku zajmowałem się instalacjami elektrycznymi w budownictwie. Po czasie zrobiłem uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych. Jednak wkrótce nadszedł czas by się odrobinę przebranżowić. I tak zacząłem pracę jako elektryk utrzymania ruchu. Przez kilkanaście lat pracy na stanowisku, wiele się nauczyłem, ale nie twierdzę, że wszystko potrafię, bo człowiek uczy się całe życie.