Як створити он-лайн курс в Microsoft OneNote Class Notebook
5.0 (1 rating)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
4 students enrolled
Wishlisted Wishlist

Please confirm that you want to add Як створити он-лайн курс в Microsoft OneNote Class Notebook to your Wishlist.

Add to Wishlist

Як створити он-лайн курс в Microsoft OneNote Class Notebook

Все, що Вам необхідно знати про створення онлайн-курсу в Microsoft OneNote Class Notebook / Office 365
New
5.0 (1 rating)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
4 students enrolled
Last updated 9/2017
Ukrainian
Current price: $10 Original price: $50 Discount: 80% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
Includes:
 • 1.5 hours on-demand video
 • 1 Article
 • 1 Supplemental Resource
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
What Will I Learn?
 • На прикладі Microsoft Office 365 ви навчитеся використовувати ІТ-платформу бізнес-класу у викладанні навчального матеріалу, дізнаєтеся про рецепти емоційного включення студентів у навчальний процес за допомогою онлайн-інструментарію, що надає OneNote Class Notebook
 • Ви переконаєтеся, що онлайн-супроводження вашої навчальної дисципліни на платформі OneNote Class Notebook – це не складно та доступно навіть для початківця
 • Ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як запроваджувати окремі онлайн-інструменти платформи Microsoft Office 365 у традиційний навчальний процес, а також отримаєте поради щодо вашого подальшого розвитку у сфері змішаного навчання
View Curriculum
Requirements
 • для проходження курсу необхідна підписка на онлайн-сервіс Microsoft Office 365
 • для успішного використання набутих на курсі знань та навичок необхідно переконатися, що Ваша організація (університет, школа тощо) отримала безкоштовну підписку на план "Office 365 для навчальних закладів"
 • для створення онлайн-курсу достатньо мати навички роботи з електронними документами (Word, Power Point) та найпростішими онлайн-функціями (отримання посилання на файл, копіювання та завантаження інформації)
Description

Онлайн-навчання упевнено перетворюється на повсякденну практику вітчизняної вищої школи. В університетах вже не є новиною дистанційна форма навчання. Все більше викладачів переходять до онлайн-підтримки своїх традиційних університетських дисциплін за допомогою різноманітних ІТ-платформ, серед яких найпопулярнішими залишаються системи управління навчальним середовищем (LMS) на зразок Moodle.

Проте для підготовки (у т. ч. перепідготовки, підвищення кваліфікації) фахівців економічного профілю, несумнівний інтерес можуть представляти онлайн-платформи бізнес-класу, які активно використовуються підприємствами різних сфер діяльності та можуть успішно застосовуватися у навчальному процесі. Саме такий приклад являє собою платформа Microsoft Office 365 – платний хмарний власницький інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft. Пакет призначений для використання в компаніях — від малого бізнесу до великих підприємств. Проте, майбутні економісти (підприємці, фінансисти, менеджери) можуть познайомитись з цією платформою ще на етапі навчання в університеті, оскільки сьогодні Office 365 також стає доступним для освітніх установ.

У курсі ви познайомитесь з можливостями бізнес-платформи Microsoft Office 365 у навчальному процесі. На прикладі одного із комплексних застосунків цієї платформи ви дізнаєтеся як забезпечити онлайн-підтримку викладання навчального курсу за моделлю змішаного навчання.

У курсі йдеться про:

 • можливості, що відкриває онлайн-курс на платформі Microsoft Office 365 для викладачів та студентів;
 • досвід створення онлайн-курсів у OneNote Class Notebook в університетській освіті;
 • технологію розробки та постановки університетського курсу в онлайн-форматі у OneNote Class Notebook;
 • керування онлайн-курсом у OneNote Class Notebook як складовою комбінованого навчального процесу (офлайн + онлайн);
 • корисні онлайн-інструменти навчання на основі OneNote Class Notebook;
 • перспективи запровадження онлайн-підтримки викладання традиційних університетських дисциплін економічного профілю із використанням ІТ-рішень бізнес-класу.

«Смаколики» курсу:

 • методичні поради щодо підготовки навчального контенту онлайн-курсу;
 • покрокова інструкція роботи із застосунком OneNote Class Notebook;
 • електронний ілюстрований посібник про створення онлайн-курсу у OneNote Class Notebook (у форматі PDF).

Зміст курсу та компетентності, яких ви набудете:

Ви зможете швидко та у пізнавальній формі познайомитись з можливостями реалізації моделі змішаного навчання за допомогою застосунків Microsoft Office 365 та переконатися, що маючи базові навички роботи з офісними онлайн-сервісами, можна створювати сучасні навчальні курси з елементами дистанційного навчання.

На прикладі Microsoft Office 365 ви навчитеся використовувати ІТ-платформу бізнес-класу у викладанні навчального матеріалу, дізнаєтеся про рецепти емоційного включення студентів у навчальний процес за допомогою онлайн-інструментарію, що надає OneNote Class Notebook.

Ви переконаєтеся, що онлайн-супроводження вашої навчальної дисципліни на платформі OneNote Class Notebook – це не складно та доступно навіть для початківця!

Ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як запроваджувати окремі онлайн-інструменти платформи Microsoft Office 365 у традиційний навчальний процес, а також отримаєте поради щодо вашого подальшого розвитку у сфері змішаного навчання.

Цей курс призначений для тих, хто хоче урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів. Курс допоможе вам відкрити нові горизонти у викладанні за допомогою онлайн-інструментів!

Цільова аудиторія

Курс буде корисний для:

 • викладачів вищої школи, які прагнуть урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів, які не бояться експериментувати, які «ЗА» сучасний підхід до організації навчання;
 • бізнес-тренерів, фасилітаторів, коучів, які займаються перепідготовкою та підвищенням кваліфікації фахівців у системі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів (особливо економічного профілю);
 • учителів середньої школи (переважно старших класів) та викладачів позашкільних закладів, які прагнуть до розширення фахової компетентності своїх випускників та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці за умов постіндустріального світу;
 • користувачів Microsoft Office 365, які опановують «секрети» роботи із застосунками цього інтернет-сервісу та відкриті до нових знань!

Приєднуйтесь до нас, крім того, що Ви не втрачаєте нічного! 

Ми гарантуємо Вам можливість повернути повну вартість курсу протягом 30 днів із дня його придбання, якщо курс не буде для Вас корисним!

Who is the target audience?
 • початківці у змішаній формі навчання - викладачі, які тільки починають розробляти онлайн-курси
 • викладачі вищої школи, які прагнуть урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів, які не бояться експериментувати, які «ЗА» сучасний підхід до організації навчання
 • бізнес-тренери, фасилітатори, коучі, які займаються перепідготовкою та підвищенням кваліфікації фахівців у системі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів (особливо економічного профілю)
 • учителі середньої школи (переважно старших класів) та викладачі позашкільних закладів, які прагнуть до розширення фахової компетентності своїх випускників та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці за умов постіндустріального світу
 • користувачі Microsoft Office 365, які опановують «секрети» роботи із застосунками цього інтернет-сервісу та відкриті до нових знань
Students Who Viewed This Course Also Viewed
Curriculum For This Course
17 Lectures
01:19:35
+
Введення в створення online курсів
5 Lectures 19:10


Чи результативні онлайн-курси?
01:17

Застереження для початківця у створенні онлайн-курсів
02:42

+
Створення курсу в OneNote Class Notebook
9 Lectures 55:20


Вихідна інформація для онлайн-курсу
05:31

Як налаштувати блокнот OneNote Class Notebook під онлайн-курс?
10:30

Завантаження навчального контенту у блокнот OneNote Class Notebook
14:59

Як працювати з персональним кабінетом (блокнотом) студента?
08:22

Спільна робота у OneNote Class Notebook
03:09

Інструменти керування блокнотом OneNote Class Notebook
05:17

Про переваги онлайн-курсу у OneNote Class Notebook
00:51
+
Додаткові матеріали
1 Lecture 00:48

Посилання на текстовий ілюстрований посібник до курсу

Посібник "Онлайн-курс на платформі OneNote Class Notebook" (PDF)
00:48
About the Instructor
Aleksey Grebeshkov
4.6 Average rating
121 Reviews
2,413 Students
7 Courses
Ph.D, entrepreneur, consultant, web developer, infosec geek

My name is Aleksey Grebeshkov (Ph.D.), I'm an entrepreneur and also an author, associate professor, and researcher at the Kyiv National Economic University (Kyiv City, Ukraine). My areas of interest include information management, project management, innovation management, information technologies in business and education, and information security.

I'm also CIO at Kyiv Private Schools Association, co-owner of online education startup eCademy, and a co-founder of Innovations in Business Education Project.

I have also worked on a number of online projects for individuals and small to medium-sized businesses.

Олена Гребешкова
5.0 Average rating
1 Review
4 Students
1 Course
Кандидат економічних наук. Викладач.

Автор 5 навчальних курсів у сфері економіки та управління, у тому числі з онлайн-підтримкою на Moodle та OneNote Class Notebook. Співзасновник інформаційної платформи "Інновації в бізнес-освіті". Досвід викладання в університеті понад 20 років.

***

She is the author of 5 courses in economics and management, including online courses based on Moodle LMS and OneNote Class Notebook, with over 20 years of teaching experience at the university. Co-founder of the  "Innovation in Business Education" information platform.