Pasjonat rozwoju kompetencji miękkich. Pedagog, handlowiec, telemarketer, mówca, trener. Wspierałem pracowników takich firm jak Aflofarm Farmacja Polska, ING Bank Śląski, Alior Bank, T-Mobile, Orange. W 2019 roku podczas plebiscytu Telemarketer Roku zostałem wybrany jako najlepszy telemarketer w Polsce w dwóch kategoriach - "Sprzedaż Outbound" oraz "Najlepsza rozmowa". W sumie obsłużyłem blisko 100 000 klientów.
Wierzę, że w każdym człowieku istnieje nieograniczony potencjał. Moją misją jest ten potencjał wydobyć.