Tahir Yildiz

Fotoğrafçı ve Eğitmen

1985 Aydın Nazilli doğumluyum, üniversite için Istanbul'a geldim, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği eğitiminin arkasından pazarlama yüksek lisansı yaptım, bir kaç sene mühendislik ve ona bağlı meslekler icra ettikten sonra lise yıllarımdan beri ilgili olduğum sanat ve fotoğrafa dönüş yapmak istedim, daha sonra bu ilgi zamanla hobiye daha sonra mesleğe dönüştü.

Yıllardır fotoğraf dünyasının içindeyim, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı kullanıcı ve ajanslara retouch hizmetlerinde bulunuyorum. Düğün, moda, katalog, portre fotoğrafçılığı üzerine çalışıyorum.
Türkiye'nin en büyük online fotoğraf ekipmanları mağazası Fotografium.com 'da 2011 yılından beri Pazarlama Yöneticisi olarak çalışıyorum. Ürün incelemeleri, ekipman testleri, teknik değerlendirmeler, anlatımlar, kurumsal blog ve kendi blogum (tahiryildiz.com) üzerinden pek çok yeni başlayan, orta seviye ve ileri seviye fotoğrafçıya ulaşma şansı yakaladım, gördüğüm ortak eksiklik bir eğitim programının eksikliğiydi, bu videolarla bu eksikliği doldurmaya gayret ediyorum, ben yaptığım işe güveniyorum, eminim siz de beğeneceksiniz...

Fotografium.com Pazarlama Yöneticisi

Fotografium.tv Sunucusu

Canonturk.com Kurucu ve Yöneticisi

Fotoders.com Kurucu ve Yöneticisi

  • Students
    29
  • Courses
    2
  • Reviews
    3