Ozgur Eker

CDCS-Certified Documentary Credit Specialist

Herkese Selamlar,

Ben Özgür Eker. 1980 Kütahya Doğumluyum. Annem ve babam emekli matematik öğretmenidir. Kardeşim araştırma görevlisidir. Evliyim ve İzmir'de ikamet etmekteyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Yüksek Lisans ve Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi (ing) mezunuyum.

2009 yılında oluşturmuş olduğum Akreditif Bilgi Merkezi ile yurt içindeki pek çok kişi ve firmaya dış ticaret konusunda yardımcı oldum ve halen de yardımcı olmaya devam etmekteyim. Ayrıca İngilizce hazırladığım websitem vasıtası ile de uluslararası akreditif danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Her iki siteme günlük ortalama 3000 kişi giriş yapmaktadır. (Haziran 2014 itibari ile) Bu iki websitem üzerinden bana ulaşan gerek yerel gerekse de uluslararası uygulayıcılar vasıtası ile güzel bir tecrübe elde ettiğime inanıyorum.

İşte hazırlamış olduğum bu kurs ve bundan sonra gelecek olan devam niteliğindeki kurslar bu bilgi birikiminin paylaşımı amacını gütmektedir. Umarım siz değerli arkadaşlara faydası olur.

Dış ticaretin daha ziyade ödeme yöntemleri ve pazarlama satış kısmı ile ilgilenmekteyim. 2010 yılından itibaren The Institute of Financial Services tarafından düzenlenen Ingilizce sınav neticesinde almaya hak kazanılan CDCS sertifikasına sahibim.

Almış olacağınız kursların bu bilgi birikimini yansıtmasına özen gösterdiğimi bilmenizi isterim.

Kurslarla ilgili sorularınız için e-posta adresim : akreditif@akreditif.biz.tr