Telefonda Satış
0.0 (0 ratings)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
20 students enrolled
Wishlisted Wishlist

Please confirm that you want to add Telefonda Satış to your Wishlist.

Add to Wishlist

Telefonda Satış

Telefonda satış becerilerinizi bu eğitim seti ile geliştribelirisiniz
New
0.0 (0 ratings)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
20 students enrolled
Created by Tayfun Türkalp
Last updated 9/2017
Turkish
Current price: $12 Original price: $25 Discount: 52% off
4 days left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
Includes:
  • 44 mins on-demand video
  • 1 Article
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of Completion

Training 5 or more people?

Get your team access to Udemy's top 2,000 courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What Will I Learn?
  • Telefonla konuşma teknikleri, telefonda satış teknikleri, ikna etme, satışı kapama, hedefe ulaşma
View Curriculum
Requirements
  • Telefonda satış yapan çalışan ve yöneticiler
Description

Satıcılar satıcı doğmaz, sonradan satış şampiyonu olurlar.

Başarılı satıcılar sattıkları ürün ve hizmetler hakkında her şeyi ezbere bilirler. Rakiplerin ürünleri ve sizin ürününüz hakkında farklı ve avantajlı yönleri çok iyi bilmek gerekir.

Başarılı satıcılar diğerlerine göre farklıdır. Yürüyüşünüzden, tüm davranışlarınıza kadar her alanda sıra dışı olduğunuz görünümünü vermeniz gerekir.

Etkin sunuş becerileri ve teklif hazırlama başarılı satıcılar için olmaz ise olmaz yeteneklerdir. Bu yetenekler, çok kolay geliştirilebilir.

İtirazlar ile başa çıkma ve satışı kapatma becerileri de çok önemlidir. Siparişi alma ve sözleşme müzakerelerinde deneyim çok önemlidir.

Tüm bunları iyi başarabilmek için zaman yönetimi becerileri de çok önemlidir.

Bu eğitimizde, tüm bu satış becerilerini gözden geçirip,  müşteriye satışta  farklı neler yapmamız gerektiğini göstereceğiz.


Who is the target audience?
  • Çağrı merkezi çalışanları, telefonla satış yapanlar, telefonla randevu alanlar
Compare to Other Sales Courses
Curriculum For This Course
+
Sesimizi Eğitelim
1 Lecture 05:52

İkili görüşmede vücut dilinin önemi % 55 dır. Ancak telefon görüşmesinde vücut dilini görsel olarak algılama olanağı yoktur. Bu nedenle vücut dilini sesli iletişimde yansıtan tek şey ses tonudur. SES Tonunu anlamak ne işimize yarar ve doğru ses tonu, ses hızı, ses volumu kullanırsak nasıl etkili oluruz konusu işleniyor.

Preview 05:52

Sesimizi neye göre ayarlamalıyız?
1 question
+
Kelimelerin gücü
1 Lecture 06:06

Telefonda iletişimde kelimelerin etkisi yüzde 14 tür. Ancak kullandığınız kelimeler size olan güveni arttırır, profesyonel ilk izlenim yaratabilir. Tabi, tersi de olabilir. Bu nedenle olumlu kelimeler kullanmak, olumsuz kelimeleri de kullanmamak gerekir. Bu video sonunda sihirli kelimeleri ve olumsuz kelimeleri öğreneceksiniz.

Preview 06:06
+
Açılış Konuşması
1 Lecture 06:38

Unutmayın sadece 20 saniyeniz var. İlk 20 Saniyede ilgi uyandırarak müşterinin sizi dinleyebileceği ortamı hazırlamanız gerekiyor.Bu videoda ilgi çekecek açılış konuşmanızı nasıl hazırlayacağınızı anlatıyoruz.

Açılış Konuşması Nasıl Hazırlanmalı?
06:38
+
İlişki Kurma ve Müşteriye Uyum Sağlama
1 Lecture 06:37

Telefonda  insanlar kullandığınız kelimelere ve ses tonunuza dikkat ederler. Yanlış kelimeler ya da yanlış ses tonu ilk anda ilişkide uyumu bozabilir. Başta bozulan ilişki ise sonrasında kolay kolay düzelmez. Uyum sağlamak için neler yapmamız gerektiğini bu videoda anlatıyoruz

İlişki ve uyum
06:37
+
Müşteri Tipine Göre İletişim
1 Lecture 07:35

Uyum, iki veya daha fazla kişi arasındaki birbirine bağlı olma hissidir. Empati ise ilişki kurmak için bir diğer ögedir. Empati kişinin bir diyalog sırasında karşısındakinin duygu ve düşüncelerini anlayabilmesini ve böylece duyarlı bir yaklaşım içinde olmasını sağlayan bir Duygusal Zeka becerisidir. DISC analizine göre farklı müşteri tiplerine göre nasıl iletişim kurmamız gerektiğini bu videoda gösteriyoruz.

Preview 07:35
+
Teklif sunumu ve satış hunisi
1 Lecture 05:01
Teklif sunumu
05:01
+
İtirazları yanıtlama ve satış kapama
2 Lectures 06:12

İtirazlarla başa çıkmadan satışı kapatamazsınız. İtirazlarda 6 lı kuralı ve satış kapamayı bu videoda gösteriyoruz.

İtirazlarla başa çıkma ve satış kapama
05:47

Kısa ve öz olarak ilgi çekmek için yapmanız gerekenler

Telefonda ilgi uyandırmak için yapılması gerekenler
00:25

Satıcılar doğru soruları doğru zamanda sorarlarsa başarılı olurlar

Soru sorma teknikleri
1 question
About the Instructor
Tayfun Türkalp
4.1 Average rating
68 Reviews
1,574 Students
6 Courses
Management Consultant

In 1979 he graduated from ODTU Business Administration. From 1984 until 1994, he worked as Marketing and Sales Director in NCR IT systems. He lead the NCR Dealer channel. Tayfun Türkalp, who develops business with 50 channel entrepreneurs and enlarged them as a solution partner and service partner, formed the Alcatel GSM channel in 1997 and established the enterprise channel structure for the special communication systems in addition to this niche market which was established in a short time. It has been the number one in the digital powerhouse market for two consecutive years, winning the LAMEA region championship at the same time, working directly with the sales team in line with lead development and solution partner structure. With the market shrinking and the transition to Alcatel's multi-channel strategy, Alcatel e-Commerce was established and Tayfun Türkalp, become General Manager, than he tarnsferred as General Manager of Borusan Bilişim. With the fact that Borusan Bilişim was also an Alcatel Distributor, Pbx Systems has created a new channel structure for sales. Polycom Video Conferencing Systems, Audiocodes Gateways, as well as Pargem, which is the system integrator. In 2005, Tayfun Türkalp founded Iletikom as  Management Consultant and Educator  He is active in various non-governmental organizations