Skuteczna reklama na Facebooku - Facebook Ads w praktyce
0.0 (0 ratings)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
2 students enrolled
Wishlisted Wishlist

Please confirm that you want to add Skuteczna reklama na Facebooku - Facebook Ads w praktyce to your Wishlist.

Add to Wishlist

Skuteczna reklama na Facebooku - Facebook Ads w praktyce

Zobacz, jak stworzyć skuteczną reklamę, która sprzedaje. Poznaj możliwości systemu reklamowego Facebooka.
New
0.0 (0 ratings)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
2 students enrolled
Last updated 9/2017
Polish
Current price: $10 Original price: $80 Discount: 88% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
Includes:
 • 5 hours on-demand video
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
What Will I Learn?
 • Stworzysz od podstaw różne kampanie reklamowe na Facebooku – zarówno w podstawowym mangerze reklam, jaki i zaawansowany Power Editorze.
 • Omówimy popularne błędy, które pojawiają się przy wyborze grupy docelowej, budżecie i remarketingu - zobaczysz, jak ich uniknąć.
 • Zobaczysz, jak docierać z reklamą do zainteresowanych odbiorców – od opcji podstawowych po zaawansowane.
 • Poznasz dobre praktyki tworzenia skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku.
 • Poznasz interfejs systemu reklamowego Facebooka – zarówno managera reklam, jak i Power Ediotra oraz zobaczysz, jak korzystać z tych dwóch narzędzi.
 • Pokażemy opcje podstawowe targetowania reklam do odbiorców: dane demograficzne, zainteresowania i zachowania.
 • Następnie poznasz opcje zaawansowane targetowania reklam, czyli np. tworzenie grupy podobnej do Twoich klientów czy korzystanie z remarketingu.
 • Zobaczysz, jak prawidłowo korzystać z zawężania grupy docelowej, by nie ustawiać zbyt rozległej grupy odbiorców.
 • Zobaczysz, jak wykluczać osoby, które skorzystały już z Twoich usług lub kupiły Twoje produkty, aby nie ponawiać bezsensownie do nich takiej samej reklamy.
 • Zobaczysz, jaki sposób rozliczeń wybrać, jak optymalizować budżet i pokazujemy, jak ustawić różne opcje związane z budżetem, aby reklama była dla Ciebie opłacalna.
 • Zobaczysz, jak dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę internetową – pokazujemy, jak tworzyć reklamy remarketingowe z pikselem Facebooka.
 • W Power Editorze stworzymy dark posty, reklamę karuzelową oraz poznamy inne opcje dostępne w PE.
 • Osobny moduł poświęcony jest zasadom i wzorcom tworzenia reklamy ładnej, przyciągającej wzrok oraz jednocześnie skutecznej.
 • W szkoleniu zobaczysz, jak korzystać ze statystyk i optymalizować już istniejącą kampanię tak, aby uzyskiwać coraz lepsze wyniki i zmniejszać koszty reklamy.
 • Aż 5-godzin wideo o tworzeniu reklam w Facebooku - od podstaw po opcje zaawansowane.
View Curriculum
Requirements
 • Podstawowa umiejętność obsługi komputera. Wszystkiego o skutecznej reklamie na Facebooku dowiesz się w kursie.
Description

 W 5-godzinnym szkoleniu „Skuteczna reklama na Facebooku“ zobaczysz instrukcje, jak krok po kroku tworzyć przykuwające uwagę reklamy, które są jednocześnie skuteczne. Zobacz, jak sprzedawać na Facebooku i promować dzięki niemu swoje usługi, produkty lub stronę internetową.

 

Szkolenie z reklamy na Facebooku jest dla Ciebie, jeśli:

 • Dopiero zaczynasz działania związane z reklamą na Facebooku i chcesz zdobyć umiejętności ze sprawdzonego źródła.
 • Nigdy wcześniej nie tworzyłeś reklamy na Facebooku i potrzebujesz jasnych instrukcji, gdzie i co kliknąć, aby przygotować kampanię reklamową od podstaw.
 • Stworzyłeś już kilka pierwszych reklam na Facebooku, ale nie odniosły one sukcesu i teraz chcesz zobaczyć, co i jak krok po kroku ustawić, aby stworzyć dobrą kampanię reklamową.
 • Chcesz zacząć wykorzystywać ogromny potencjał i możliwości systemu reklamowego na Facebooku, aby kierować swoje reklamy do świetnie dobranej grupy odbiorców.

 

W trakcie szkolenia pokazujemy, jak mądrze korzystać z różnych opcji reklamowych, które udostępnia Facebook. Zobaczysz nie tylko instrukcje, jak krok po kroku stworzyć reklamę na Facebooku, ale poznasz również dobre praktyki i wskazówki tworzenia kampanii reklamowych, aby przygotować ładne i skuteczne reklamy.

 W trakcie szkolenia zaczynamy od pracy na prostszym managerze reklam, aby w kolejnych modułach rozpocząć działania na bardziej zaawansowanym narzędziu – Power Editorze

Pokazujemy nie tylko tutoriale, jak ustawić skuteczną reklamę, ale dzielimy się radami, co najlepiej działa i pokazujemy, jakich błędów unikać przy pracy z systemem reklamowym Facebooka.

 

Sprawdź, czego dowiesz się z 5-godzinnego szkolenia:

 • Moduł nr 1 "Interfejs Facebooka" – na początku zobaczysz, jak wygląda interfejs systemu reklamowego Facebooka. Omówimy najważniejsze opcje, co pozwoli na płynną pracę z tym systemem.
 • Moduł nr 2 "Tworzenie kampanii reklamowej" – stworzymy od podstaw kampanię reklamową w managerze reklam. Przeklikamy wszystkie etapy tworzenia reklamy.
 • Moduł nr 3 "Grupa docelowa - opcje podstawowe" – poznasz podstawowe opcje targetowania, które pozwolą Ci dobrać odpowiednio grupę odbiorców reklamy. Omówimy takie elementy, jak: płeć, lokalizacja, wiek, zainteresowania i zachowania. Pokażemy Ci, jak odpowiednio zawężać, wykluczać i łączyć kritéria targetowania.
 • Moduł nr 4 "Grupy docelowe - opcje zaawansowane" – przechodzimy do opcji zaawansowanych wyboru grupy docelowej. Pokażemy Ci, jak tworzyć grupy odbiorców, które są podobne do Twoich aktualnych klientów, fanów, czy odwiedzających stronę internetową. Zobaczysz, jak tworzyć niestandardowe grupy odbiorców, np. osoby, które odiwedziły Twoją stronę internetową w dokładnie określonym czasie.
 • Moduł nr 5 "Remarketing i piksel Facebooka" – w tym module wyjaśniamy zagadnienia związane z remarketingiem: w jaki sposób działa reklama remarketingowa, jak zainstalować piksel Facebooka i jak stworzyć reklamę remarketingową na Facebooku.
 • Moduł nr 6 "Remarketing - opcje zaawansowane"- w kolejnej części poświęconej remarketingowej omawiamy statystyki i katalog produktów.  Powiemy Ci też o najczęstszych i najbardziej kosztownych błędach, które są popełniane w kampaniach remarketingowych.
 • Moduł nr 7 "Budżet" – dowiesz się, jak wyglądają rozliczenia i płatności na Facebooku. Pokażemy, jakie są ustawienia budżetu oraz jaki model rozliczeń wybrać.
 • Moduł nr 8 "Power Editor cz. 1" –  Power Editor to narzędzie reklamowe Facebooka bardziej rozbudowane niż manager reklam omówiony w poprzednich modułach. Omawiamy wybrane opcje oraz pokazujemy jak stworzyć reklamę karuzelową i dark posty.
 • Moduł nr 9 "Power Editor cz.2" – w tym module stworzymy od podstaw kampanię reklamową w Power Editorze. Omówimy też takie opcje, jak: tworzenie formularzy i pozyskiwanie leadów.
 • Moduł nr 10 "Dobra reklama" – w tym module wskazujemy dobre praktyki tworzenia skutecznej reklamy. Poznasz narzędzie, które pomoże Ci tworzyć prosto indywidualne grafiki. Wskażemy też zasady tworzenia reklamy przykuwającej uwagę.
 • Moduł nr 11 "Optymalizacja" – w tej części szkolenia udoskonalamy reklamę. Dzięki optymalizacji możesz uzyskać coraz lepsze wyniki i zadbać o obniżanie kosztów reklamy.
 • Moduł nr 12 "Raporty" – w tym module zobaczysz, gdzie szukać statystyk iinformacji o Twoich kampaniach reklamowych, grupach odbiorców i reakcjach na Twoje reklamy. Informacje z działu statystyk pozwalają nie tylko na analizę danych, ale pokazują, jak można poprawić i ulepszyć reklamę.

 

Chcesz dotrzeć z reklamą do odpowiednio dobranej grupy odbiorców i zależy Ci, aby skutecznie promować swój biznes, sprzedawać produkty lub usługi oraz kierować ruch na stronę internetową dzięki Facebookowi?

Dołącz do szkolenia „Skuteczna reklama na Facebooku” i zobacz, jak wykorzystać ogromne możliwości systemu reklamowego Facebooka!

 

 

Who is the target audience?
 • Wszyscy, którzy chcą zobaczyć, jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku
 • Właściciele firm
 • Freelancerzy
 • Marketerzy
Compare to Other Social Media Marketing Courses
Curriculum For This Course
64 Lectures
04:58:58
+
Wstęp
1 Lecture 01:24
+
Interfejs managera reklam
4 Lectures 12:41
Omówienie interfejsu managera reklam
05:30

Rozliczenia i płatności
01:34

Dane konta reklamowego
01:40

Pozostałe opcje
03:57
+
Tworzenie reklamy
5 Lectures 23:34
Struktura kampanii na Facebooku
01:57

Omówienie celów reklam na Facebooku
04:01

Zestawy reklam
02:55

Wygląd reklamy
13:24

Problemy w trakcie tworzenia kampanii
01:17
+
Grupa docelowa - podstawowe opcje
9 Lectures 43:54
Do kogo chcesz dotrzeć ze swoją reklamą?
02:39

Lokalizacja
08:17

Dane demograficzne
01:42

Typy połączeń
03:37

Zainteresowania
13:10

Wykluczanie i zawężanie
03:27

Zachowania
05:44


Zapisywanie grupy odbiorców
01:32
+
Grupy docelowe - opcje zaawansowane
4 Lectures 21:17
Grupy docelowe - opcje zaawansowane
00:40

Grupy niestandardowych odbiorców
12:02

Grupa podobnych odbiorców
06:35

Testowanie
02:00
+
Remarketing 1
3 Lectures 08:51
Jak działa remarketing
01:17

Piksel Facebooka
02:10

Tworzenie reklamy z pikselem Facebooka
05:24
+
Remarketing 2
3 Lectures 16:34
Statystyki piksela
01:30


Katalog produktów
05:32
+
Budżet
7 Lectures 28:41
Płatności i rozliczenia
03:26

Budżet w kampanii reklamowej
03:19

Opcje zaawansowane
03:27

Wskazówki
06:05

Harmonogram
03:37

Budżet w różnych celach reklamowych
04:31

Dobre praktyki
04:16
+
Power Editor cz 1
7 Lectures 23:39
Power Editor - najważniejsze informacje
03:36

Tworzenie kampanii reklamowej w Power Editorze
07:04

Dark posty i reklama karuzelowa
08:14

Posty w Power Editorze
00:35

Statystyki
02:03

Znaczniki kampanii
00:40

Power Editor
01:27
+
Power Editor cz. 2
3 Lectures 17:09
Tworzenie kampanii w Power Editorze
08:32

Tworzenie formularzy i pozyskiwanie leadów
07:24

Dlaczego warto?
01:13
4 More Sections
About the Instructor
Infolia Business Academy
4.3 Average rating
159 Reviews
7,418 Students
9 Courses
Wznieś swoje umiejętności na wyższy poziom!

PL

Infolia to wideo szkolenia najlepszych praktyków z marketingu, WordPressa, social media, copywritingu i sprzedaży w jednym miejscu.

Stawiamy na świetnych wykładowców i wysoki poziom realizacji wideo:

1. Nasze szkolenia prowadzą najlepsi, dlatego wiedzę i umiejętności zdobywasz od autorów bestsellerowych książek, cenionych praktyków i prelegentów na licznych konferencjach. 

2. Wideo przygotowane są w profesjonalny sposób - dołączając do szkoleń otrzymujesz zatem wysoką jakość obrazu i dźwięku. 


Nasze szkolenia to praktyczna i sprawdzona wiedza z różnych dziedzin dostępna w jednym miejscu o dowolnie wybranej porze. Dołącz do naszych szkoleń i wznieś swoje umiejętności na wyższy poziom!EN

Running own business is not easy - we know it. Many people want to "write their own story" - it's not worth it. Instead of wasting money for trying - avoid common mistakes and learn best practices in marketing from Infolia Business Academy experts.

Simply: let your business cross the limits.

We expertise in gamification, copywriting, marketing and using social media in business purposes. With the group of experts who used to work for the biggest companies like Intel, Bayer or PwC we have created stunning courses recorded in professional studio.

From 2011 we helped more than a five thousand people by sharing our knowledge. Our trainings are narrated by english native speakers to provide best quality of videos for international audience.