שופיפיי מתקדמים - משפך שיווקי
4.9 (7 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
30 students enrolled

שופיפיי מתקדמים - משפך שיווקי

למה החנות שלי לא עובדת? מישהו יכול להציץ ולתת חוות דעת? בקורס זה תגלו איפה כל הטעויות מתחילות ואיך לתקן
4.9 (7 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
30 students enrolled
Created by Zissu LTD
Last updated 2/2019
Hebrew
Current price: $13.99 Original price: $19.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
  • 1.5 hours on-demand video
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
  • מיקסום התוצאות הכספיות ותיקון הטעויות הנפוצות בחנות הקיימת
Requirements
  • מומלץ להיות בעלים של חנות שופיפיי / בעל עסק קיים
Description

כל עסק יצליח אם ישמור על כמה כלים בסיסים. ראינו שהרבה מכם מספקים את מלוא התוכן ללקוחות שלכם כמו מידע על מידות, יצירת קשר, ביטולים והחזרים. חלק מהחנויות נראות שבלוניות לחלוטין ללא בידול מהמתחרים ויצירת מתויג שייחד אתכם כלפי הסביבה. בקורס נלמד כיצד לשפר את התוצאות, מה הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי הקניה ומהו ההליך השיווקי הנכון בו נשתמש כדי לראות תוצאות לאורך זמן.   

Who this course is for:
  • בעל עסק שמעוניין להגדיל את ההכנסה מהחנות שלו ולדעת היכן הוא נפל
Course content
Expand 5 lectures 01:35:50
+ Introduction
5 lectures 01:35:50

כל עסק יכול להצליח אם רק ישמור על הכללים הבאים:

יצירת תוכן מוכר לחנות - אנשים קונים מוצרים ולא עיצוב את

דפי מידע - אודות, משלוחים והחזרות, אחריות, שאלות ותשובות, שירות לקוחות,  תקנון, טבלת מידות ועוד.

הכנת גרפיקה - בחנות וירטואלית רצוי שתהיה לכם שפה עיצובים לאורך כל דפי החנות שלכם. בידול ומיתוג

שילוח - אתם רוצים לשלוח את המוצרים שלכם ללקוחות שהזמינו בזמן הקצר ביותר במחיר הזול ביותר, אם לא מתאפשר להציע ללקוח מחיר משלוח זול, תשקלו לסבסד חלק מהמשלוח כדי שזה ישתלם ללקוח ולכם כמובן.

שיטות התשלום – PAYPAL / אשראי

ניהול הזמנות, מתן שירות לקוחות ולוגיסטיקה – ניהול מלאי ואריזה (במיוחד לאלו המחזיקים מלאי), מענה ללקוחות

פרסום החנות –פרסום אורגני: יצירת דף פייסבוק וקבוצות ובכלל שימוש ברשתות חברתיות, יצירת ניוזלטר, שימוש במילים נפוצות, יצירת בלוג ועוד. פרסום ממומן: ניהול קמפיינים ואילו כלים נכונים יש לפרסום עליהם נדבר בהמשך

Preview 33:41

יצירת עניין:
לאחר יצירת התוכן (עליו דיברנו גם בשיעור הקודם) נרצה ליצור עניין.

יצירת עניין תתחיל כמו בתוכן מחוץ לחנות, בתוך החנות ולאחר מכן בהחזרת המבקרים / מתלבטים / אלו שכבר קנו בחזרה לחנות.

לפני שאנחנו רצים לדבר על שיטות שיווקיות או כמה כסף אנחנו הולכים להוציא חשוב יותר מכל לדבר על מה האסטרטגיה שאנחנו הולכים לבנות? למי אני בכלל מפרסם ואיזו שיטה תתאים לחנות שלי?

במהלך השיעור נמקד 5 אסטרטגיות שיווק שונות: קמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות, SEO (קידום במנועי החיפוש), שיווק ידוענים / מובילי דעת קהל, הנעה לפעולה באמצעות תגמול כמו תחרויות ופרסים, CONTENT MARKETING (הממשיך גם את השיעור הקודם)

המשפך השיווקי - יצירת עניין
27:52

כאנשים מודרנים היינו רוצים לחשוב שאנחנו אנשים הגיוניים, רציונלים אבל... האמת היא שזה מאוד נדיר למצוא אנשים שקונים ממקום נכון והגיוני ולרוב נמצא אנשים הפועלים מתוך דחף.

הבעיה בפרסום של רוב בעלי החנויות היא... הפניה אל השכל ולא בפניה אל הדחף הרגשי שימוש בשיטה הראשונה ולא השניה ופה הם מאבדים את רוב הלקוחות שלהם.

המשפך השיווקי - קבלת החלטה
15:53

uבשלב הזה למעשה הכל כבר מוכן. הלקוח שנשאר להקליק על המודעות שלכם, להציץ בתוכן שיצרתם, נכנס כבר כמה פעמים לחנות, לדף מוצר ואולי אפילו לעגלה בעל פוטנציאל גבוהה הרבה יותר כבר לקנות. כל שנותר לנו עכשיו להבין הוא מה היה חסר לו במהלך השלבים האחרונים כדי לעשות את הצעד האחרון ובפועל לקנות.

המשפך השיווקי - הנעה לפעולה
15:59

uבמהלך הקורס למדתם המון שיטות כיצד להגביר את המכירה ואיפה היו הטעויות הנפוצות. מרגישים שהחומרים בקורס לא ענו על בעיה נקודתית שלכם? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק: חנויות שופיפיי - חוות דעת מקצועית . במסגרת הקבוצה תוכלו לקבל פידבקים נקודתיים על החנות שלכם וחומרים המתעדכנים מידי שבוע!

u יודעים כבר מה לשנות בחנות אך זקוקים לעזרה מקצועית בעריכת הקוד? אנחנו כאן בשבילכם. צוות ZISSU LTD מכיל את מיטב המוחות, בוגרי תואר במדעי המחשב עם ניסיון רב שנים בפיתוח קוד בתעשיה ישמחו לתת לכם מענה בנושא. צרו איתנו קשר:      054-449-2311

uשאלות על קמפיין נקודתי בפייסבוק שלא הצליח? זה בסדר אנחנו כאן לעזרתכם. מוזמנים לכתוב לנו בהודעה פרטית בקורס כאן בUDEMY או במספר טלפון שכתוב ממש כאן.

uאל תשכחו לדרג את הקורס וכמובן! לרוץ להמליץ לחברים. אם נהנתם מהידע המקצועי תוכלו להתחיל להמליץ על ZISSU LTD בבניית החנות האינטרנטית שלכם ולזכות בתגמולים כספיים. פרטים נוספים בקבוצת הפייסבוק: שיווק שותפים לחנויות שופיפיי

שאלות נקודתיות לחנות שלכם
02:25