Udemy

Youtube Youtuber İle Öğrenilir

youtube da yüzbinlerce izlenmenin taktiği
Free tutorial
Rating: 3.2 out of 5 (294 ratings)
14,773 students
2hr 14min of on-demand video
Turkish

Nasıl youtuber olunur ?

Requirements

  • Bilgisayar sahibi olmak

Description

Through the course about being a YouTuber you will be finishing a great base at the same time you do not know all the free Resources göstericez.y NEW Where will head this course you need to improve yourself but imagine the ideal and perseverance are suitabl for anyone who has. Of guidance to YouTube, this course is a hobby or professional sense, for those who want to start a great foundation in olucaktır.kurs from start to finish has been used to date Techniques .

Who is the target audience?

People who want to be in a short time

Those looking for a basic guide to learning youtube channel techniques.

looking for a place to start youtube.

Who this course is for:

  • youtube da gelişmeye arzulu insanlar

Instructors

Sel kocamandır, lakin damlalardan oluşmaktadır.
Aşkın TEMEL
  • 3.9 Instructor Rating
  • 2,277 Reviews
  • 76,684 Students
  • 11 Courses

Ben Aşkın TEMEL, küçük yaşlarımdan beri yazılımla içli dışlı bir şekilde ilgileniyorum. Yazılım hayatım boyunca pek çok proje ve girişime dahil oldum. Boş zamanlarımda video hazırlayıp bilgilerimi paylaşmaktan zevk alıyorum. Benim udemy kurslarındaki amacım sürekli olarak resmi ve ruhsuz bir şekilde anlatılan yazılıma, aslında çok hoş sanatsal bir ruh ile yaklaştığımızda ve hayal gücümüzden yani kendimizden birkaç tutam eklediğimizde yazılımın çok eğlenceli olduğunu geleceğin ve şimdinin umutlarına aktarmak.

Teknoloji Konulu Hackathon ve Yarışmaları Duyuran Ulak
Erken Aşama
  • 3.7 Instructor Rating
  • 1,944 Reviews
  • 68,787 Students
  • 7 Courses

Teknoloji konulu Yarışma ve Hackathon etkinliklerini duyuruyoruz. Web sitemizden düzenli olarak kontrol edebilir yada haftalık mail listemize kaydolup etkinliklerin size gelmesini bekleyebilirsiniz (:

Yarışamalara ve Hackathonlara katılın. Neden?


Çünkü yeni insanlarla tanışıp fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Hatta yeterince iyiyseniz ödüller kazanırsınız. İş başvurunuzda sizi ileriye götürecek bu etkinlikler sandığınızdan daha önemli. Yatırımcılar ve İş verenler bu etkinliklere katılıp yetenek avcılığı yapıyor. Bu etkinliklere katlanlar şuan muhtemelen sizin önünüze geçiyor.

Özellikle online dönemde her şey bu kadar kolayken bu fırsatı kaçırmayın. Bu zamanlar bir daha gelmez. Unutmayın.

Türkiyedeki Yarışma ve Hackathonlardan erken haberdar olmak için haftalık mail listemize kayıt olamayı unutmayın. Derece alıp kendinizi kanıtlayabilir yada kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilirsiniz.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses