Udemy

Yeni Nesil Mühendisler için İş ve Zaman Planlama Rehberi

Zaman, Bütçe, Proje, Materyal Yönetimi ve Yeni Nesil bir mühendis olmak için başlangıç rehberi
Free tutorial
Rating: 4.1 out of 5 (1,022 ratings)
32,173 students
1hr 59min of on-demand video
Turkish

İşlerini planlamak için uygulamalar
Bütçe planlaması
Zaman Planlama
Proje yönetimi
Beyin Haritası Oluşturma
Ekip Yönetimi

Requirements

 • Yoktur.

Description

Değerli Arkadaşlar.

Bu kurs mühendislere yönelik, kişisel planlama ve özkaynak yönetim hakkında fikir verecek bir kurstur.

Dünyanın her yerinde bulabileceğiniz, nefes egzersizi, stres yönetimi, tv bağımlılığından kurtulma gibi konulardan çok bir mühendisin hayatını nasıl daha akıcı ve verimli şekilde idame ettirmesini sağlayacak faydalı olduğunu düşündüğümüz bilgiler içerir.

Çok büyük çoğunluğu ücretsiz uygulamaları anlattığımız kurs, size hayatınızı planlamada fayda sağlayacaktır.

Yani en azından öyle olmasını umuyoruz :)

Her büyük değişiklik, küçük değişikliklerin bir araya gelmesi ile oluşur.

Değişmeye ve gelişmeye...

Who this course is for:

 • Mühendisler ve Mühendis Adayları

Instructors

Mechanical Engineer, MSc, FEA specialist
Ahmet Okudan
 • 4.3 Instructor Rating
 • 1,788 Reviews
 • 47,146 Students
 • 12 Courses

Merhaba, Ben Ahmet. Makine mühendisiyim. Şu an Numesys İleri Mühendislik A.Ş firmasında Kıdemli Yapısal Uygulama Mühendisi olarak çalışıyorum. Bunun yanında Test bench, yeni ürün tasarımı ve katmanlı imalat yöntemleri alanlarında da çalışıyorum. "Sonlu Elemanlar Analizi"nin ve yapay zeka algoritmalarına entegrasyonu alanında yüksek lisansımı tamamladım.

Benim için bir tutku olan 3-Boyutlu yazıcılar ve Katmanlı üretim alanlarında yenilikçi çalışmalar yapmaktayım. Öğrencilik ve iş hayatım boyunca edindiğim tecrübeleri size aktarmaktan mutluluk duyarım.

Merak ettiğiniz veya takıldığınız konularda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla.

Tasarım ve Analiz Akademisi
Raven Academy
 • 4.2 Instructor Rating
 • 1,197 Reviews
 • 36,396 Students
 • 2 Courses

Raven Academy, mühendislik öğrencilerine ücretsiz mentörlük hizmeti vermektedir.

Tasarım, analiz, derin öğrenme, makine öğrenmesi ve robotik konularında 4 seneyi aşkındır ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmeti sunan Raven Academy, her gün bünyesine katılan yeni eğitmenler ile gücünü katlamaktadır.

Raven Academy'de gönüllülük esastır. Bazı kurslar direkt olarak ücretsiz iken, bazıları ücretsizdir ancak ekleme yapıldığından dolayı ve sertifika alabilmeniz için aylık periyotlar ile ücretsiz kuponlar dağıtılmaktadır.

Yüksek Makine Mühendisi / Makine Tasarım Uzmanı
Oğuzhan Bartuğ KURUKAYA
 • 3.6 Instructor Rating
 • 1,022 Reviews
 • 32,545 Students
 • 1 Course

I graduated as a master’s in mechanical engineering from the Sakarya University (GPA 3,60/4,00). As a mechanical engineer, I have a strong background in the basic principles of engineering, methods and practices in mechanical system design, testing and troubleshooting mechanical equipment. In addition, I am proficient in using FEA software & advanced CAD designing tools such as Ansys, Comsol, SolidWorks, Autodesk Products, Helius Composite, Digimat, etc. As an extra skill compared to classical mechanical engineers, I have the python software background, artificial intelligence, deep learning and topology optimization knowledge.

My professional work experience as a mechanical design engineer in the satellite technologies (moving system design, cycloid gear design, powertrain, composite product design, 3d printing etc.) and my years of academic background have given me not only a strong technical foundation but also domain knowledge and exposure to the work environment. My key strengths include effective communication, strong troubleshooting skills, Quick problem-solving ability and passion to learn and adopt new technologies and skills.

My years of experience creating mechanical design and detailed theorical background have provided me with a broad range of experience, but most importantly with a valuable list of do’s and don’ts along the way.

As my years of education and experience make me feel confident that I can excel and live up to the expectations in performing the duties assigned.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses