Yeni Başlayanlar İçin Excel Kursu

Excel formüllerini ve kısayollarını yani Excel kullanmanın temelini öğren. Hem de ücretsiz bir excel kursu ile.
Free tutorial
Rating: 4.2 out of 5 (147 ratings)
6,184 students
1hr 12min of on-demand video
Turkish

Excel'in temelleri
Excel nasıl kullanılır?
Yeni başlayanlar için excel fonksiyonları ve kısayolları..

Requirements

 • Bilgisayar
 • Excel

Description

Bu kurs yeni başlayanlar için çok uygundur. Kurs sayesinde Excel konusunda harika bir temel atmış olucaksınız aynı zamanda size kendinizi geliştirmek için gereken ücretsiz kaynakgöstericem. Yani bu kurs nerden başlıyacağını bilmeyen ama hayal ,ideal ve azime sahip olan herkes için uygundur .Rehber niteliğinde olan bu kurs excel'e hobi yada profosyonel anlamda başlamak isteyenlere harika bir temel olucaktır.excel alanında profosyonel olarak çalışıyorsanız bu kurs sizin için uygun değildir. Bu kurs excel'e başlamak yada kendini geliştirmek isteyenler için çok uygundur. Excel formüllerini ve kısayollarını yani Excel kullanmanın temelini öğren. Hem de ücretsiz bir excel kursu ile. Kurs sürecinde her hangi sorunuz olursa bana bunu özgürce sorabilirsiniz. Yeni Başlayanlar İçin Excel Kursu hemde ÜCRETSİZ. Kurs sayesinde Excel konusunda harika bir temel atmış olucaksınız.Ben Aşkın TEMEL, küçük yaşlarımdan beri yazılımla içli dışlı bir şekilde ilgileniyorum. Yazılım hayatım boyunca pek çok proje ve girişime dahil oldum. Boş zamanlarımda video hazırlayıp bilgilerimi paylaşmaktan zevk alıyorum. Benim udemy kurslarındaki amacım sürekli olarak resmi ve ruhsuz bir şekilde anlatılan yazılıma aslında çok hoş sanatsal bir ruh ile yaklaştığımızda, hayal gücümüzden yani kendimizden birkaç tutam eklediğimizde yazılımın çok eğlenceli olduğunu geleceğin ve şimdinin umutlarına aktarmak için çabalıyorum. Yani bu kurs nerden başlıyacağını bilmeyen ama hayal ,ideal ve azime sahip olan herkes için uygundur .Rehber niteliğinde olan bu kurs excel'e hobi yada profosyonel anlamda başlamak isteyenlere harika bir temel olucaktır.

Who this course is for:

 • Excel öğrenmek isteyen
 • Excel programına yeni başlayan

Instructors

Sel kocamandır, lakin damlalardan oluşmaktadır.
Aşkın TEMEL
 • 4.0 Instructor Rating
 • 2,144 Reviews
 • 69,397 Students
 • 12 Courses

Ben Aşkın TEMEL, küçük yaşlarımdan beri yazılımla içli dışlı bir şekilde ilgileniyorum. Yazılım hayatım boyunca pek çok proje ve girişime dahil oldum. Boş zamanlarımda video hazırlayıp bilgilerimi paylaşmaktan zevk alıyorum. Benim udemy kurslarındaki amacım sürekli olarak resmi ve ruhsuz bir şekilde anlatılan yazılıma, aslında çok hoş sanatsal bir ruh ile yaklaştığımızda ve hayal gücümüzden yani kendimizden birkaç tutam eklediğimizde yazılımın çok eğlenceli olduğunu geleceğin ve şimdinin umutlarına aktarmak.


İletişim: mail@erkenasama.com

Çalışma kağtlarını yeniden şekillendiren mobil uygulama.
Writee App
 • 4.2 Instructor Rating
 • 147 Reviews
 • 6,184 Students
 • 1 Course

Writee, çalışma listelerinizi paylaşabildiğiniz ve çalışma listelerinizi daha fazla tekrar etmeniz için sizi motive eden bir mobil uygulamadır.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 15,000+ courses