Udemy

YDS YÖKDİL YKSDİL Sınavları Kapsamlı Hazırlık Rehberi

YDS, YÖKDİL, YKSDİL ve benzeri dil sınavlarına hazırlanan öğrencilerin inanılmaz fayda göreceği muhteşem bir rehber!
Free tutorial
Rating: 4.7 out of 5 (3,008 ratings)
107,839 students
2hr 34min of on-demand video
Turkish

Bu kursu alan öğrencilerimiz, ülkemizde verilmekte olan tüm dil sınavlarına yönelik ciddi bir farkındalık kazanacaklardır ve nasıl hazırlanmaları gerektiğini ve işin felsefesini zihinlerinde tam olarak oturtacaklardır.

Requirements

 • Kursa her seviyeden öğrencimiz kayıt olabilir, herkesin fayda göreceği şekilde hazırlanmıştır.

Description

İngilizce nasıl çalışılmalıdır? sorusuna, ülkemizde verilen sınavlar özelinde cevap arayan kursumuzun öne çıkan özellikleri şu şekildedir:

 • Kursta sunulan tavsiyeler 15 yıldan fazla bir süredir yapılan YDS eğitmenliğinin tecrübesine ve öğrencilerden sürekli gelen geridönüt ve karşılıklı fikir alışverişinin doğurduğu sinerjiye dayanmaktadır.

 • Yine kursta sunulan tavsiyeler, bize ezbere sunulan, duymaktan bıktığımız tavsiyeler değil, ORİJİNAL ve AKADEMİK ARAŞTIRMA ve çalışmalara dayalı tavsiyelerdir.

 • Bu kurs siz kıymetli öğrencilerimize "İngilizce'de öğrenmenin nasıl gerçekleşeceğini öğretme"yi hedeflemektedir.

 • o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o 

Who this course is for:

 • YDS ve Yökdil sınavına hazırlanmakta olan tüm öğrencilerimiz bu kurstan çok fayda sağlayacaktır.
 • YKS-DİL sınavına hazırlanmakta olan ve hazırlanacak tüm öğrencilerimiz için özellikle önemli noktalar içermektedir.
 • Kurs doğrudan TOEFL ve IELTS sınavlarına yönelik değildir. Ama bu sınavlara hazırlananlar da ciddi bir farkındalık kazanacaklardır.

Instructor

METU, Exam Developer / ESL Instructor
Ülkü Küçükakın
 • 4.7 Instructor Rating
 • 6,258 Reviews
 • 168,885 Students
 • 7 Courses

Ulku Kucukakin is currently working as an English instructor and exam writer at Middle East Technical University (METU), which is one the highest-ranking universities in the world.

He graduated from Bogazici University, Department of English Language Teaching (ELT) in 2003. While completing his bachelor’s degree, he worked for Johns Hopkins University, Center for Talented Youth (CTY) for three years during summer breaks. He completed his master's degree at Bilkent University, Department of Educational Administration. As part of his graduate education, he completed Cambridge University's extensive DELTA program designed for English language teaching. He has two e-books on Google Books platform, and he offers several courses on Udemy and has over 100K students enrolled in his courses at the moment.


Turkish Bio:

Herkese merhabalar, ben Ülkü KÜÇÜKAKIN. 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Stajlarımı Üsküdar Amerikan Lisesi ve Robert Koleji'nde tamamladım. Yine üniversite eğitimim sırasında Johns Hopkins University - Center for Talented Youth programında 3 dönem asistan olarak çalıştım. 

Lisans eğitimim sonrasında, öğrenmeye ve eğitim almaya devam ettim. 2009 yılında Cambridge University en prestijli diploması olan DELTA diplomasını aldım. Yüksek lisansımı Bilkent Üniversitesi Eğitim Yönetimi Bölümü'nde tamamladım. 

2011 yılından beridir ODTÜ'de öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve burada Hazırlık Okulu Genel İngilizce derslerinin yanı sıra, YDS derslerine girmekteyim. 

Yaklaşık 15 yıldır çok çeşitli profesyonel kurumlarda KPDS/YDS, TOEFL ve IELTS gibi sınavlara yönelik kurslar vermekteyim. YDS sınavından 2 kez 100 puan, Üniversite Giriş Sınavından da 99 puan aldım.

Tüm bu sebeplerle, siz değerli öğrencilerin sınav hazırlığı sürecinde en çok hangi alanlarda yardıma ihtiyaç duyduğunuzu yakın bir şekilde bildiğimi söyleyebilirim.   

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses