YAZARLIK EĞİTİMİ

Yazarlık Kursu
Rating: 3.6 out of 5 (382 ratings)
12,833 students
Turkish

yazarlık

Requirements

  • Yok

Description

Türkiye de hemen hemen herkes yazar olmak istiyor, yazar adayları yazarlığa nereden başlamaları gerektiğini bilmedikleri için duvara öylece boş boş bakıp hayal kuruyorlar. Ben daha önce iki kitap ve onlarca hikaye yazmış ve on yılı aşkın süredir yazarlıkla ilgilenirken edindiğim tüm bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Bu kurs sayesinde ilk kitabınızın temellerini atıp bir yayın evinde bastırabilecek siniz, eğer senin de yazar olmak hayalin deyse seni de bekliyoruz..

YAZARLIK EĞİTİM SETİNİ BİTİRDİĞİNİZ ZAMAN

* Etkili Karakterler Kurgulayabilecek

* Olay örgüsü Kavramına Hakim olacaksınız

* Diyalog önemini bilecek

* Kendi romanınızı yazabileceksiniz

BU KURSA KİMLER KATILMALI

Yazar olmak isteyen, yazmaya hevesi olan herkes katılabilir. Daha öncesinde her hangi bir bilgi birikime sahip olmak gerekmez

Who this course is for:

  • Yazmaya

Instructor

Ahmet Doğru
  • 3.6 Instructor Rating
  • 382 Reviews
  • 12,833 Students
  • 1 Course

Merhabalar, ben Ahmet Doğru. Makine bölümü mezunuyum ve ikinci üniversite olarak Türk dili ve Edebiyatı bölümü okuyorum.

Yaklaşık olarak on yıldır yazarlık ve görsel effect ile ilgileniyorum, şuanda özel bir firmada makine teknisyeni olarak çalışıyorum. Bunun yanında yazarlıkta yapıyorum, şimdiye kadar yayınladığım iki adet romanım ve bunlara ek olarak yazdığım onlarca hikaye var.

Youtube üzerinden yapmış olduğum görsel effect denemelerini paylaşıyorum, bundan böyle öğrendiğim her şeyi udemy'de sizlerle paylaşacağım.

ÇIKARDIĞIM KİTAPLAR

1.) IŞIĞIN OĞULLARI

2.) REPTİLİAN

BİLDİĞİM GÖRSEL EFFECT PROGRAMLARI

HİTFİLM

ADOBE AFTER EFFECT