Udemy

Uzmanından Ücretsiz Wordpress Eğitimi

Artık Herkes Wordpress Kullanabilecek
Free tutorial
Rating: 4.7 out of 5 (4,213 ratings)
103,191 students
7hr 18min of on-demand video
Turkish

Kursun ardından hayal ettiğiniz web sitelerini Wordpress altyapısını kullanarak kolayca oluşturabilecek, Wordpress'te uzman olacaksınız.

Requirements

  • Temel seviyede bilgisayar ve internet kullanımı yeterlidir.

Description

Kendi kendine bir websitesi oluşturmak isteyen, Wordpress konusunda hiçbir bilgi sahibi olmayan kişiler için hazırlamış olduğum ücretsiz eğitim seti ile hiç zorlanmadan, dilediğiniz web sitesini kolayca inşaa edebileceksiniz. wordpress kurulumundan, kullanımına, eklenti kurulumundan tema kurulumuna kadar tüm detaylı bilgileri bulabileceğiniz bu eğitim seti ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Eğitim seti sürekli güncellenecek olup yeni dersleri takip edebilirsiniz.

Who this course is for:

  • Web programlama bilmeyen fakat profesyonel web siteleri oluşturmak isteyen herkes.

Instructor

Laravel Ve Wordpress Eğitmeni
Sadri Ercan
  • 4.7 Instructor Rating
  • 4,213 Reviews
  • 103,550 Students
  • 1 Course

Wordpress ve seo konularında çeşitli ders videoları ve anlatımlarım ile ihtiyacı olan kişilerin yardım almasını sağlamaktayım. Çeşitli projelerde gerek Seo konusunda gerek ise yazılım konusunda destekte bulundum. Laravel konusunda çeşitli yabancı eğitimler aldım ve bu eğitimler sayesinde kendi tecrübelerimi de harmanlayarak kendime özgü bir şablon oluşturdum. Bu bilgi ve birikimlerimi laravel öğrenmek isteyen , yada kendini bu framework konusunda geliştirmek isteyen kişiler için eğitim seti hazırladım. 

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses