Uygulama Geliştiricisinin Upwork ile İhracat Deneyimi [2021]

Profesyonel freelancer olarak uygulama geliştirme bilgini dünyaya ihraç et!
Free tutorial
Rating: 4.6 out of 5 (21 ratings)
2,210 students
1hr 22min of on-demand video
Turkish

Bir uygulama geliştirici olarak Upwork'te nasıl varlık gösterirsin?
Upwork'te uygulama geliştirme işlerine nasıl başvurursun?
Proje fiyatlamasını nasıl yaparsın?

Requirements

 • Orta seviye Ingilizce bilgisi
 • Uygulama geliştirme konusunda orta seviye bilgi
 • Freelance çalışmaya deneyimi (opsiyonel)

Description

Uygulama geliştirici olarak dünyaya hizmet satmak istiyorsan bu deneyim tam sana göre. Deneyim diyorum çünkü bu bir eğitim değil. Gerçekten uygulama ihracat yapan Ali Kemal ve Furkan'ın deneyimlerini herhangi bir aracı olmadan seninle paylaştığı bir video serisi. Ali Kemal ve Furkan, birlikteihracat topluluğundan bir uygulama geliştiriciler. Kendisi gibi yazım geliştiricilere ya da bu alana yönelmek isteyen kişiler için deneyimlerini paylaşıyor.

Eğer uygulama bilgini ihraç ederek döviz kazanmak ve bu şekilde iş/özel hayat dengeni kurmak istiyorsan bu video tam da seni gaza getirecek türden :)

Upwork'te uygulama bilginle saatlik $30-150 arasında gelir elde edebilirsin. Tabi ki bunun için kendine rehber edinmen veya eğitimleri alman gerekiyor ve tabi ki de cabalaman gerekiyor. Lütfen bu sürece sadece $ kazanayım gözüyle bakma. Freelancer'ligi nasıl sürdürülebilir hala getirsin, nasıl yılda +$60.000 kazanırsın ve bu işin vergisini nasıl verirsin konularına da kafa yor. Ücretsiz Upwork eğitimini ve şirketleşme ile ilgili genel kültür eğitimlerine Udemy profilimden ulaşabilirsin.

Güncel bilgiler için beni Twitter'dan takip edebilirsin.

Önünde 2 seçenek var. Şimdiye kadar nasıl çalışıyorsan aynen devam etmek ya da yaptığın işi, İngilizce bilgin ile, Upwork üzerinden pazarlayarak ihracat yapmaya başlamak. ilk seçenek daha güvenli ama ikinci seçenek sana yüksek kazancın ve iş/özel hayat dengesinin kapısını aralayacak.

Bu kurs ikinci seçeneğin yapılabilir olduğunu göstermek için hazırlandı. Tek yapman gereken bu videoları inceledikten sonra her gün en az 1 saat Upwork'e vakit ayırmak.

Who this course is for:

 • İş/özel hayat dengesini kurmak isteyen
 • Okurken para kazanmak isteyen
 • Dünyaya entegre olmak isteyen
 • Emeğin karşılığını almak isteyen

Instructors

#birlikteihracat Kurucu
Zekeriya Mulbay
 • 4.5 Instructor Rating
 • 1,450 Reviews
 • 24,099 Students
 • 10 Courses

Senin ihracat yapmanı sağlamak tek amacım. Bu yolda Discord topluluğu, freelançer el kitabı ve burada gördüğün eğitimler gibi çeşitli yöntemleri test ediyorum.


Eğer senin de bilgisayar üzerinde sunabileceğin bir yeteneğin ve orta seviye İngilize bilgin varsa rotanı direkt ihracata çevir. Günde 1-2 saat vakit ayırarak birkaç ay içerisinde ay içinde ihracat yapmaya başlayabilirsin.


Eğer ihracat yapan gerçek freelancerlar ile bir arada olmak ve onlardan ilham almak istersen seni Birlikte İhracat Discord topluluğuna da beklerim.

Girişimci - Freelance Yazılım Geliştirici
Muhammed Furkan Yılmaz
 • 4.6 Instructor Rating
 • 21 Reviews
 • 2,210 Students
 • 1 Course

Merhaba ben Furkan. 2015 yılından beri  web teknolojileri ve yazılım konusunda freelancer olarak hizmet vermekteyim.

Birçok farklı projeye imza attım ve her geçen gün yeni projelerin heyecanı ile çalışmaya devam ediyorum.

2020 yılından itibaren tamamen yurtdışı odaklı olarak kurduğumuz Etrexio Digital Solutions şirketimiz ile birlikte aktif olarak mobil uygulama, web yazılım çözümleri ve outsource yazılım ekibi hizmetleri vermekteyiz.

Son bir sene içerisinde ondan fazla ülkede bulunan müşterilerimiz için birbirinden farklı ve heyecanlı projeler gerçekleştirdik. Umuyorum bu heyecanımızı sizlerle paylaşabiliriz. 

Sevgiler.Girişimci - Freelance Yazılım Geliştirme Uzmanı
Ali Kemal Şerbet
 • 4.6 Instructor Rating
 • 21 Reviews
 • 2,210 Students
 • 1 Course

Merhaba ben Ali Kemal. Kendimi yazılımcı, girişimci ve problem çözücü olarak tanımlayabilirim.

Eğitimimi sosyal bilimler alanında alsam da kariyerime yazılım sektöründe devam ediyorum. Bu değişikliği nasıl yaptığımı paylaşarak senin de hayatının iplerini eline almana destek olmak istiyorum. Cesur adımlara ve #birlikteihracat'ın gücüne inanıyorum.

2018-2020 arasında SvN Tasarım & Web Hizmetleri'nde Mobil Uygulama Geliştiricisi ve Proje Yöneticisi olarak sorumluluk aldım. 2020 yılında uluslararası startup ve firmalara dijital çözümler sunmak üzere Etrexio Digital Solutions'ı kurduk. Şu anda da Etrexio Digital Solutions'da kurucu ortak ve yönetici olarak görev alıyorum.

Evin bir odasından başlayıp dünyaya açılan bu yolculuğu seninle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Eğitimde yanıt bulamadığın soruların için sosyal medya hesaplarımdan bana; çok daha büyük bir tecrübe aktarımından faydalanmak istiyorsan da #birlikteihracat grubuna ulaşabilirsin.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses