Udemy

UNİTY İLE YAPAY ZEKAYI ÖĞREN

Unity ile yapay zekanın ne olduğunu ve nasıl yapıldığını öğreneceksin.
Free tutorial
Rating: 4.8 out of 5 (325 ratings)
20,467 students
1hr 51min of on-demand video
Turkish

Unity ile yapay zekanını detaylarını
Karar verebilen ve verilen görevleri yapabilen objeleri oluşturmayı
Belirli hedefi takip edebilen nesneler oluşturmayı

Requirements

  • Unity'i temelden biraz fazla biliyor olması yeterlidir.
  • Unity'i bilmiyorsa bile keyfine izleyebilir.

Description

"Bu eğitimin devamı niteliğinde "UNİTY İLE YAPAY ZEKAYI ÖĞREN 2"  eğitimini yayınladım. Bu eğitimden sonra, o eğitimi de izleyebilirsin."

Bu eğitim ücretsiz olarak yayınlanmaktadır ve Udemy'nin  kararı neticesinde ücretsiz eğitimlerin toplam video uzunluğu maksimum 2 SAAT olmaktadır. O sebeple bu süreyi iyi kullanarak, gerekli tüm detayları ve örnekleri yapmaya çalışacağız. Eğitimi izlerken, biraz biliyorsanız aklınıza   "Şöyle olsaydı" "Şu yöntem yapılsaydı" gibi düşünceler gelebilir. Unity'de her yapılan işlemin en az 2-3 adet farklı yapılabilme yöntemi vardır, bunların hepsini bildiğimi  ve  eğitim süresinin kısıtlı olduğunu lütfen unutmamanı rica ediyorum.

Unity programını daha önce kullanmadıysan ve bilgin yok ise bu eğitim sana fayda sağlamayacaktır ama fikir olması açısından keyifle izleyebilirsin. Yukarıda da belirttiğim gibi süre kısıtlı olduğu için bazı şeylerin bilindiğini varsayarak anlatım yapacağım.

Gelecek talepler doğrultusunda, bu yapay zeka eğitiminin devamı niteliğinde bir ücretsiz eğitim daha yayınlayabilirim. Tabi bunu gelecek talepler  belirleyecektir. Keyifli izlemeler.

Who this course is for:

  • Unity ile oyun geliştirmeye çalışan kişiler
  • Bilgi ve becerisine yeni şeyler katmayı hedefleyen kişiler

Instructor

Php Developer - Oyun Geliştiricisi - Game Developer EĞİTMEN
Olcay kalyoncuoğlu
  • 4.5 Instructor Rating
  • 4,014 Reviews
  • 32,966 Students
  • 15 Courses

Merhaba,

PHP YAZILIM

15 yıldır php ile ilgileniyorum ve 11 yıldır eğitim kurumlarında, online mecralarda ve bire bir eğitimler vermekteyim. Bu süre zarfında binlerce öğrencim oldu. Yeni öğrenen kişilerin nerelerde zorlanabileceğini, nerelerde vazgeçebileceklerini ve daha kolay nasıl anlayabileceklerini binlerce kez tecrübe ettim. Hazırladığım tüm eğitimleri bu tecrübelerim doğrultusunda oluşturdum. Tüm eğitimlerimde öğrenilen bilginin pekiştirilmesi taraftarı olduğum için örneklendirmeler ile ilerledim. Örneklendirmenin, öğrenmeye katkısı %70'nin üzerindedir. Bu sebeple tam olarak odaklandığında ve gerçekten öğrenmek istediğinde,  eminim başaranlardan olacaksın.

Tüm eğitimlerime sürekli yeni bilgiler ekleyerek, güncelliyor ve geliştiriyorum. En büyük inancım, yazılımın insanı özgürleştirdiğidir. Başladığım ilk günden şu an'a kadar aklıma gelen tüm fikirleri hayata geçirdim, bundan daha iyi özgürlük var mı ?

Seni de özgür olmaya davet ediyorum.

Ne dersin, ben hazırım SEN HAZIR MISIN ?

***************************************************************

GAME DEVELOPER - OYUN GELİŞTİRME

11 yıldır oyun sektöründe oyunlar geliştiriyorum. Bir çok bireysel ve ortak projem oldu. Oyun geliştirmek istiyorsan başkalarının yürüdüğü yoldan yürümemelisin. Aynı yoldan gidenlerin izleri aynı olur. O sebeple, oyun geliştirme hakkında verdiğim tüm eğitimlerde farklı olabilmeyi ve farklı düşünebilmeyi aşılamaya çalışıyorum. Oyun geliştirme aşamasının bütün dinamiklerini, tecrübelerimi eğitimlerim de anlatıyor olacağım. 

"Ben sana balık vermeyeceğim, sana balık tutmayı da öğretmeyeceğim, ben sana OKYANUS olmayı öğreteceğim"

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses