UNITY ILE 2D & 3D PROFESYONEL SEVİYEDE OYUN GELISTIRIN

Unityde sıfırdan başlayıp profesyonel seviyeye kadar öğreneceksiniz ,bu kursta ek olarak 3d 2d çizim de yapabiliceksiniz
Rating: 4.2 out of 5 (989 ratings)
28,317 students
Turkish

Unity ile 2D 3d oyun yapmayı
Piskel uygulaması ile 2D çizim yapmayı
3Ds max ile oyunlara 3d modeller eklemeyi
Oyunlarınızı Google play storeda paylaşmayı
C# dilini öğreneceksiniz
Hayalinizdeki çizimleri yapmayı

Requirements

  • Bilgisayarınızda 3Ds max 2018 ve Unitynin güncel sürümünün kurulu olması gerekmektedir.

Description

Bu kursta sizlere unity de bildiğim her bilgiyi aktaracağım . 2 yıllık tecrübem sonucunda hem yabancı hem türkçe kaynaklarda topladığım tüm bilgileri bu kursta paylaşacağım . Kurs sonunda aklınızda hiçbir soru kalmayacağını temin edebilirim . Kurs sonunda 2 belki 3 tane oyun projesi yapacağız . Modellemelerimizi kendimiz kodlarımızı kendimiz yapacağız . Şimdiden iyi seyirler dilerim .

Who this course is for:

  • Oyun yapmaya istekli bir kişilik yeter

Instructor

Oyun geliştiricisi
Bahadır yıldırım
  • 4.2 Instructor Rating
  • 989 Reviews
  • 28,317 Students
  • 1 Course

Merhabalar ben Bahadır YILDIRIM 17 yaşındayım . Sakarya da yaşıyorum . 2.5 yıldır oyun geliştirme üzerine çalışıyorum . Bunun yanında 3ds max ile modelleme ve gerçekçi renderlar alıyorum . Aynı zamanda flutter ile android programlama yapıyorum 2d oyunlarım için çizimlerde yapabiliyorum . Ve kendimi rahatlatmanın en büyük yolu olan gitarıda çalıyorum . Şuan da google play storeda 2 tane oyunum var . Birisi arcade biriside tamamen kendi fikrim olan bir oyun isimleri "Fun escape,Color Shot" . İşte ben buyum :)