Instagram'da Büyüme Stratejileri 2021

Instagram'da Doğru Niş ve Kusursuz Profil Oluşturarak, Satışlarınızı Arttırma Yöntemlerini Öğreneceksiniz.
Rating: 4.3 out of 5 (266 ratings)
7,477 students
Turkish

Instagramda Niş ( Hedef Kitlenizi) Nasıl Belirleyeceğinizi Öğreneceksiniz.
Markanızı Nasıl Konumlandıracağınızı Öğreneceksiniz.
Yüksek Dönüşüm Sağlayan Profil Sayfası Oluşturmayı Öğreneceksiniz.
Kalıcı İçerik Oluşturmayı Öğreneceksiniz.
Hastaglerle Sayfanızı Nasıl Büyüteceğinizi Öğreneceksiniz.
Teklif Oluşturmayı ve Sayfanıza Daha Fazla Nasıl Trafik Çekebileceğinizi Öğreneceksiniz.

Requirements

 • Bilgisayar ve Akıllı Telefon Olması Yeterlidir.

Description

Instagram'da büyüme stratejileri 2021 eğitimi ile en güncel bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağım.  Doğru hedef kitleyi nasıl belirleyeceğinizi , Para kazandıran 5 Mega konuyu, bu konulardan hangisini nasıl belirleyeceğimizi, markanızı nasıl konumlandıracağınızı, kime nasıl, hangi alanda, hangi sonucu almalarına, yardım edeceğinizi Instagramda nasıl markalaşacağınızı yüksek dönüşüm sağlayan profil optimizasyonu nasıl yapılacağını, özellikle SEO uyumlu içerisinde anahtar kelime geçen profil oluşturmayı, kullanıcı adınızın ve adınızın nasıl olması gerektiğini, doğru kategoriyi belirlemeyi, açıklama kısmında konumlandırma mesajını yazmayı, emojileri kullanmaya, mesajımızı kısa ve net şekilde anlatmayı, profil fotoğrafı ya da logonuzun nasıl olması gerektiğini, profesyonel olarak fotoğraf çektirmeniz ya da işletmeniz için logo yaptırmanız gerektiğini, bağlantı linkine eyleme çağı(call to action) yaparak yönlendirmeyi detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım.

Kalıcı içerik oluşturma bölümünde ise, içerik oluşturmak için, iyi bir donanıma ya da harika yerlere seyahat etmenize gerek olmadığını, güçlü yönlerinizi ön plana çıkararak içerik oluşturabileceğinizi, içerik fikirlerini nerede bulabileceğinizi, kaç çeşit gönderi tipinin olduğunu, gönderi boyutlarının hangisinin daha çok etkileşim aldığını, çektiğimiz videoların nasıl olması gerektiğini, video boyutlarının nasıl olması gerektiğini, videoları hangi uygulamalardan oluşturabileceğinizi,  içeriklerinizi ücretsiz olarak hangi platformda oluşturabileceğinizi, hangi uygulamalarda ücretsiz paylaşabileceğinizi öğreneceksiniz.

Aynı zamanda hastaglerle büyümenin 5 adımını uygulayarak, doğru hastagleri belirleyerek, sayfanızdaki etkileşimi arttırmış olacaksınız.

Son bölümde nasıl teklif oluşturup, sitenizdeki trafiğini arttırıp satışlarınızı nasıl arttırabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Who this course is for:

 • Instagram'da Hedef Kitlesini Belirlemekte Zorlananlar
 • Profilini Nasıl Optimize Edeceğini Öğrenmek İsteyener
 • Instagramda İçerik Oluşturma Konusunda Zorlananlar
 • Hastaglerin Nasıl Kullanılacağını Öğrenmek İsteyenler

Course content

7 sections8 lectures52m total length
 • Tanıtım
  00:34
 • Bu Kursta Neler Öğreneceksiniz?
  01:36

Instructor

Dijital Pazarlama Danışmanı
Mutlu Demirkapı
 • 4.3 Instructor Rating
 • 266 Reviews
 • 7,477 Students
 • 1 Course

Merhaba ben  Mutlu Demirkapı yaklaşık 3 yıldır Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum.  Son 1 yılda bu alanda ciddi anlamda  bir çok eğitim alma fırsatım oldu. Bunlardan bazıları Dijital Pazarlama ile ilgili Türkiye deki en ünlü eğitimcilerinden eğitim alma imkanı, Funnel Sistemleri, Online Eğitim Nasıl Oluşturulur? Milyoner Mentor, Kafa Yapısı eğitimleri aldığım eğitimlerinden bazıları. Bu öğrendiğim bilgilerden bir kısmını da Udemy aracılığıyla burada ücretsiz olarak paylaşmaya karar verdim.

Şuan hali hazırda Tektash Medya olarak firmalara danışmanlık vermekteyiz. Aynı zamanda E Ticaret ile ilgileniyorum. Firmaların satışlarını arttırmalarına yardımcı oluyorum.

Eğitim ücretsiz olduğu için, soru sorma imkanı olmadığından dolayı kafanıza takılan sorular için sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.