Ücretsiz Etik Hacker Eğitimleri

Siber güvenlik konularını öğrenmek isteyenler için ücretsiz eğitim fırsatı
Free tutorial
Rating: 4.2 out of 5 (1,663 ratings)
78,852 students
10hr 21min of on-demand video
Turkish

etik hacker eğitimleri

Requirements

  • siber güvenlik meraklısı olmak

Description

Siber güvenlik konularını öğrenmek isteyenler bu eğitim sayesinde, hack ve güvenlik konularını öğrenmeye başlayacaklardır. Bu kursa sürekli olarak güncelleme gelmektedir ve yeni içerikler eklenmektedir. O yüzden kursu aldıktan sonra hafta bir kontrol etmeyi unutmayın.

Ücretsiz bir eğitim olduğu için, burda uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. Hemen kaydolup inelemeye başlayabilirsiniz. Şimdiden başarılar.

Who this course is for:

  • siber güvenlikle, hobi veya profesyonel olarak ilgilenen herkes

Instructor

Siber Güvenlik Uzmanı
AHMET BIRKAN
  • 4.5 Instructor Rating
  • 6,171 Reviews
  • 105,248 Students
  • 17 Courses

Herkese merhaba, burda size  anlatabileceğim efsane bir hayat hikayem yok,  önemli üniversitelerden alınmış bir diplomamda yok, ben siber güvenliğe gönül ve ömür vermiş biri olarak, bildiklerimi en açık ve anlaşılır şekilde  şekilde sizlere anlatıyorum.

Bilgisayar sistemleriyle küçük yaşlardan itibaren ilgiliydim, bu ilgi geçen yıllar içerisinde profesyonel olarak meslek edinmemi sağladı. Kendimi geliştirmek için, çeşitli kurumlardan egitimler ve sertifikalar aldım ama herşeyden önemlisi bireysel gayretim çok fazlaydı.

Bu platformun yapısı itibariyle ücretsiz eğitimleri fazlaca koyamasamda, pcdunyasi youtube kanalımdan düzenli olarak paylaştığım ücretsiz videolara ulaşabilirsiniz.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 16,000+ courses