Temel Tasarım Kuralları

İyi bir tasarım yapmak için bilmeniz gereken 4 temel prensip bu eğitim setinde anlatılmıştır.
Free tutorial
Rating: 4.7 out of 5 (1,933 ratings)
47,879 students
49min of on-demand video
Turkish

Tasarım yaparken bilmeniz gereken temel prensipleri öğrenin
Tasarımlarda hizalama kullanımı
Tasarımlarda kontrast kullanımı
Tasarımlarda yinelemenin önemi
Tasarımda gruplamanın önemi

Requirements

  • Temel düzeyde bilgisayar terimlerini bilmeniz yeterli

Description

İyi bir tasarım yapmak için bilmeniz gereken 4 temel prensip bu eğitim setinde anlatılmıştır. 4 temel tasarım prensibi olan; gruplama, hizalama, yineleme ve zıtlık ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz.

Prensiplerin temellerini, nerelerde kullanılacağını, nelere dikkat edileceğini ve yapılan örnekleri inceledikten sonra, sizlerde tasarımları farklı bir gözle yorumlayabilir ve iyi tasarımlar yapabilirsiniz.

15 eğitim videosundan oluşan toplam 1 saatlik bu eğitim ile siz de Temel Tasarım Prensiplerini öğrenerek, çok daha iyi tasarımlar yapabilirsiniz.

Who this course is for:

  • Grafik ve Web Tasarım ile ilgilenen herkes

Instructors

Web Tasarımcısı ve Eğitmen
Hakan Çamoğlu
  • 4.6 Instructor Rating
  • 3,551 Reviews
  • 69,307 Students
  • 3 Courses

İstanbul doğumludur. 1999 yılından bu yana web tasarımı/programlama üzerine çalışan Hakan Çamoğlu, 2004 yılında kendi ajansını kurmuş ve 5 yıl süreyle bu ajansı üzerinden sektörde hizmet vermiştir. Bu süreçte aynı zamanda özel eğitim merkezlerinde web tasarımı ve programlama konusunda eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır.

Eğitim sektöründe daha sonra bireysel eğitimleri bırakarak; kurumsal eğitimler, seminerler ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmiştir. Eğitim sektöründe edindiği tecrübe sonrasında 2009 yılı sonunda eğitim sektörüne kendi projesi olan Vidobu ile devam etti.

Vidobu 2013 yılında Türkiye’nin en büyük internet sitesi olan Mynet tarafından satın alındı. Halen Mynet bünyesinde Vidobu Ürün Müdürü olarak iş hayatını sürdürmektdir. Flash, Dreamweaver ve Captivate konularında ACI (Adobe Certified Instructor) sertifikasına sahiptir.

Online Video Eğitim Kütüphanesi
Vidobu Eğitim
  • 4.5 Instructor Rating
  • 9,972 Reviews
  • 97,996 Students
  • 13 Courses

Vidobu, Türkçe bilen tüm coğrafyanın ihtiyacı olan eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sağlayan en iyi online video eğitim platformudur.

Vidobu online video eğitim kütüphanesi, HD kalitesinde izlenen içeriğini sürekli güncel tutmayı, özgün hazırlanmış örnek dosyalar sayesinde kolay öğrenmeyi, alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

Kişisel gelişimden hobi eğitimlerine kadar tüm eğitimler ile yeteneklerini geliştirmeye hemen başla!

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses