Udemy

Temel Dijital Pazarlama Eğitimi / Dijital Medya Kursu

Online Pazarlamanın genel hatlarını göreceksiniz. İnternet Girişimciliği ve Dijital Pazarlama Uzmanlığına adım atacaksın
Free tutorial
Rating: 4.1 out of 5 (979 ratings)
31,867 students
2hr 49min of on-demand video
Turkish

Dijital Pazarlamanın tüm alt alanlarını ve mantığını öğrenecek
Dijital pazarlama uzmanı nasıl olunur bu yolda nasıl ilerlenmeli bunları görecek
İnternet girişimciliği ve internetten iş yapmak kazanç sağlamak konusunda bilgi edinecek
İnternet üzerinden satış yapma sürecinin nasıl işlemesi gerektiğini göreceksiniz

Requirements

  • Herhangi bir yeterliliğe veya gereksinime ihtiyaç yoktur. Kurs sıfırdan alarak anlatılmıştır.

Description

Bu kursta A'dan Z'ye hızlandırılmış ve genel hatlarına değinerek dijital pazarlamanın temellerini gösteriyorum. Bu alanda ilerlemek isteyen ya da kendi işinin dijital pazarlamasını yürütmek isteyenlere bir kılavuz niteliğinde olacağına eminim. Aynı zamanda dijital Pazarlama uzmanı olmak için bu kursla bu mesleğe adım atmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama; İşletmeler ve markalar için tüm web hizmetleridir. Bir markanın işletmenin internet üzerinde bulunan tüm varlıkları, reklamları, bilinirliği ve müşteri yönetimini kapsayan süreçtir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satışını da kapsar. Bu kurs ile dijital pazarlamanın gerekli tüm alt alanlarını göreceksiniz.

Who this course is for:

  • Dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler
  • Kendi işletmesi veya markası olan ve kendi online pazarlama işlerini yürütmek isteyen kişiler.
  • Reklamcılık, halkla ilişkiler, işletme yönetimi vb. alanlarda meslek sahibi ya da öğrenci olup bu alanda yakından ilişkili ek donanım elde etmek isteyenler.
  • İnternetten kendi işini yapmak isteyen kişiler

Instructor

Dijital Pazarlama Uzmanı
Mustafa Coşkun
  • 4.1 Instructor Rating
  • 4,188 Reviews
  • 44,180 Students
  • 6 Courses

Merhaba, ben Mustafa Coşkun.
Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Üniversite yıllarından öncesine dayanan blog yazarlığı, web sitesi faaliyetleriyle hobi olarak dijital alanda uğraşmaktaydım. Üniversitenin son senesinden itibaren dijital alanı meslek edinmeye başlayarak grafik tasarım ve video tasarım eğitiminden online reklam eğitimlerine kadar birçok eğitim ve sertifikaya sahip oldum. Seslendirme-Dublaj yeteneğim ve merakımdan dolayı da diksiyon ve seslendirme eğitimleri alarak bu alanda ek olarak birçok reklam ve tanıtım videoları, film fragmanlarında ses rolü aldım. Bunlar haricinde uzunca bir süre freelance olarak birçok web ve dijital pazarlama faaliyetlerini üstlendim. Ankara'da bir web yazılım şirketinde tam zamanlı olarak dijital medya sorumlusu pozisyonunda işe girdim. Bir süre çalıştıktan sonra kendi işimi yapma düşüncesiyle işten ayrıldım. Kısa bir süre önce "Girişim Adam" adı altında kendi işimi oluşturdum. Şu an aynı zamanda Udemy'de uzman olduğum alanlarda detaylı eğitimler vererek insanların hayatına katkıda bulunma düşüncesindeyim.

Teşekkürler.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses