Udemy

Stoksuz e-ticaret amazon

Amazon dropshipping
Free tutorial
Rating: 4.2 out of 5 (26 ratings)
2,308 students
1hr 23min of on-demand video
Turkish

STOKSUZ E-TİCARET
AMAZON
AMAZON DROPSHIPPING
ONLİNE SATIŞ

Requirements

 • TEMEL DÜZEY BİLGİSAYAR BİLGİSİ

Description

Günümüzün vazgeçilmez girişim modellerinden e-ticaret yolculuğunuza başlamanız gereken ilk adımı sizler için araştırdık, öğrendik, öğreteceğiz. E-ticarete başlarken sizleri en düşük maliyetle, stoksuz ticarete hazırlayan ve bununla birlikte size dolar getirisi sağlayan Dropshipping iş modelini en ince detaylarıyla öğreneceksiniz.

Dropshipping de bilmeniz gereken konulara detaylarıyla değineceğiz. Hesap açılımınız ve Amazonun da kurallarını bilerek başlayan dersleriniz Amazon hesabınızı yönetmenizi, karşınıza çıkan engelleri en doğru yollarıyla üstesinden gelmeyi öğreterek devam ediyor. Amazon hesabınıza gelen siparişlerinizi karşılamayı, tedarikçinizden doğru şekilde sipariş verip en kısa zamanda müşterinize yönlendirmeyi ve ulaştırmaya dair tüm işlemleri, sipariş detayınıza da bağlı olarak ara depo kullanımınızı, iade işlemlerinizi geri göndermede izlenecek yolları, siparişlerde yazılım kullanmanın kolaylığı ve avantajları, ödeme sistemleri ve Amzsell'e ait ipuçlarıyla kazancınızı katlıyor sizlere yüksek getiri sağlıyoruz.

E-ticarete başlarken en doğru kârlı iş modelini seçip bununla birlikte tüm detayları öğrenecek olmanız sizlerin tüm e-ticaret hayatına çok büyük katkı sağlayacaktır. İleriye dönük hedeflerinizde dropshipping olmasa bile tüm öğrendiğiniz bilgiler sizlere her zaman kazanç olarak geri dönecektir. Bu bilgiler doğrultusunda her zaman hedeflerinize ulaşmak sizlere daha kolay gelecek ve kendinize daha yüksek hedefler koymaya devam edeceksiniz. Çevrenizde bilgileriniz ışığında hep bir adım önde olmaya devam edeceksiniz.

Amzsell ile çıktığınız bu yol sizleri daha kaliteli bir yaşama taşıyacak, daha bilgili e-ticareti tüm doğrularıyla öğrenmiş olacaksınız. Tüm eğitim sonunda aklınıza takılan soru, merak ettiğiniz başka konular varsa her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kurs İçeriği

 • E-Ticaret Nedir?

 • Amazon Dropshipping Detaylı Anlatım

 • Payoneer Hesap Açılışı

 • Hizmetlerimiz

 • Amazon Ödeme Alma Yöntemleri


Who this course is for:

 • KENDİ İŞİNİ YAPMAK VE USD KAZANMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER .

Instructor

AMAZON DANIŞMANLIK
KUBİLAY DERYAL
 • 4.2 Instructor Rating
 • 26 Reviews
 • 2,308 Students
 • 1 Course


Yılların Birikimi İle

Merhaba İsmim Kubilay .

2012 yılında Akdeniz Üniversitesi’nden mezun oldum . 2015-2019 yılları arası Banka-Finans sektöründe 4 yıl çalıştım . E-ticaret için araştırma yaparken , Amazon ile tanıştım . Usd kazanmanın günümüzde zor olmadığını anladıktan sonra bu alanda kendimi geliştirmeye karar verdim. Sermaye bağlamadan ve stok tutmadan yapılan bir iş modeli olduğu için , 2019 yılından bugüne Amazon’da aktif olarak satış yapıyorum. Amazon Dropshiping üzerine son 1 yıldır birebir danışmanlık vermeye devam ediyorum . Tarafımdan Eğitim veya Danışmanlık alan arkadaşlara sadece kazanç edinme değil hayatlarını değiştirmeleri ile ilgili bilgiler ve tecrübelerimi aktarıyorum. Global E-Ticarette hepimiz için kazanç var . Biz ekip olarak Hazırız ya Sen?

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses