Twój pierwszy sprzedażowy fanpage

Zacznij sprzedawać przez Facebooka oraganicznie za 0 zł!
Free tutorial
Rating: 4.0 out of 5 (25 ratings)
2,035 students
2hr of on-demand video
Polish

Jak mieć 3 przyciski akcji na fanpage?
Jak ustawić sklep na fanpage?
Jak sprzedawać usługi przez fanpage?
Jak prawidłowo ustawić swój fanpage?

Requirements

  • konto na Facebooku

Description

Cześć, nazywam się Monika Czaplicka i od 2006 roku zajmuję się marketingiem online. Mam swoją agencję social media Wobuzz, gdzie pomagam takim firmom jak Twoja zacząć sprzedawać w internecie. Moje portfolio liczy już ponad kilkaset firm, a na moich szkoleniach nauczyłam (głównie) Facebooka ponad kilkanaście tysięcy ludzi w ciągu ostatnich paru lat.

Umiejętność tworzenia fanpage i prowadzenia go jest dzisiaj niezbędna, jeśli chcemy zacząć sprzedawać. Nie da się robić reklam na Facebooku bez fanpage'a i korzystać z wielu funkcjonalności.
Ten kurs pokazuje właśnie te funkcjonalności i ustawienia.

  • Jak założyć sklep?

  • Jak sprzedawać usługi?

  • Jak ustawić trzy przyciski akcji na fanpage?

  • Jak zoptymalizować fanpage pod sprzedaż?

Przejdź ten kurs, by nauczyć się tworzyć swój pierwszy, prawdziwie sprzedażowy fanpage, gdzie będziesz sprzedawać bez kosztów.
Jeśli chcesz się nauczyć sprzedawać przy pomocy reklam, zapraszam na mój kurs dla początkujących reklamodawców, gdzie dowiesz się jak założyć konto reklamowa i utworzyć swoją pierwszą kampanię reklamową -> http://tricky.link/naucz-sie-reklam

Who this course is for:

  • każdy, kto prowadzi fanpage i chce sprzedawać

Instructor

social media specialist
Monika Czaplicka
  • 4.1 Instructor Rating
  • 117 Reviews
  • 3,009 Students
  • 4 Courses

W branży online od 2006 roku. Pra­cuje w swojej agencji social media Wobuzz, a popularność zapewnił jej fanpage „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” czy akcja „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”. Ma bloga cza​plicka​.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” doczekała się dodruku po kilku miesiącach od wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Jesienią wydała w PWN książkę "Uwiedź klienta - marketing social media". Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów, jurorka konkursów. Nominowana do tytułu influencerki roku 2018.

W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, TVN, Medicover, Łazienki Królewskie, Universal Music Polska, BGŻ BNP Paribas, Provident, Capgemini czy KRPM.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses