Solidcam CAD CAM ve CNC Programlama Başlangıç

Solidcam ileri imalat teknikleri ile CNC programlama
Rating: 4.8 out of 5 (110 ratings)
13,672 students
Turkish

Solidcam ve Solidworks Arayüzü
İleri İmalat Yöntemleri
iMachining
İleri imalat teknikleri
Cad/Cam Yazılımları Hakkında Genel Bilgi

Requirements

  • Temel Bilgisayar Bilgisi

Description

Solidcam yazılımı dünyada en kolay arayüze sahip ve en kolay öğrenilen yazılım olma özelliğini korumaktadır. Küçük ve orta ölçekli pek çok firmada kullanılmakta olan bu yazılım, tasarım dünyasında ençok kullanılan Solidworks yazılımı ile entegre çalışmaktadır.

Bu eğitim seti yardımı ile sıfırdan başlayarak ileri seviyede bir Solidcam kullanıcısı olabilirsiniz. Eğitim setimiz özelliği sadece komutların ne işe yaradıklarından bahsetmemesidir ayrıca bütün komutların kullanıldığı çeşitli sanayi uygulamaları ile bütün konular pekiştirilmektedir. Bu eğitim seti sayesinde hayellerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Eğitim videolarını seyrettiğinizde CNC çalışma mantığını M, G kodlarını, 2D ve 3D tasarımı, 2½ eksen freze,3 eksen freze, 4 ve 5 eksen freze, iMachining özelliklerinin tamamını sanayi uygulamaları ile öğrenebileceksiniz.

Solidcam yazılımı tarafından özgün olarak geliştirilen iMachining takımyolları ile %80’e varan süre tasarrufları yapabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir: Mühendisler, Teknik Elemanlar, Hobiciler, CNC operatörleri ve Meslek arayanlar.

Who this course is for:

  • Teknikerler
  • Mühendisler
  • İmalatçılar
  • Hobiciler

Instructor

Technical School Online Technology Training Center
  • 3.7 Instructor Rating
  • 2,058 Reviews
  • 68,116 Students
  • 28 Courses

With the developing technological world and the speed of change, we must be in a state of continuous development and learning. Human life, our life span is prolonged and the professions we learn are completely destroyed or changed during this long life. In order to survive in the future, individuals must be open to continuous development and learning. With our online training sets, we aim to contribute to the creation of happy, step-by-step individuals and the cultured, environmentally conscious and knowledgeable communities of these individuals.
Yours truly.

Gelişen teknoloji ve değişim hızı ile birlikte sürekli gelişim ve öğrenme halindeyiz. İnsan ömrü, yaşam sürelerimiz uzuyor ve öğrendiğimiz meslekler bu uzun yaşam sürecinde tamamen yok oluyor ya da değişime uğruyor. Gelecekte ayakta kalabilmek için bireyler sürekli gelişime ve öğrenmeye açık olmalıdır. Online eğitim setlerimiz ile mutlu, ayakları yere basan bireyler ve bu bireylerin oluşturduğu kültürlü, çevreye duyarlı ve bilgili toplumlar oluşmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Saygılarımla.