Sıfırdan Pazarlamaya Giriş - Pazarlama Stratejilerine Giriş

Pazarlama Stratejilerine Genel Bakış eğitimi ile sıfırdan orta düzeye pazarlama bilgisine sahip olabilirsiniz.
Rating: 3.9 out of 5 (468 ratings)
8,126 students
Turkish
Pazarlama Alanında Kariyer Hedefi Olanlar
Pazarlamanın Temellerini Öğrenmek İsteyenler
Pazarlama Karmasını Öğrenmek İsteyenler
Pazarlama Stratejilerini Öğrenmek İsteyenler

Requirements

 • Bilgisayar veya Telefon

Description

Bu kurs sayesinde güncel pazarlama bilgilerine erişebilir, pazarlama stratejileri ile ilgili detayları öğrenebilrisiniz.


Sıfırdan Pazarlama Stratejilerini öğrenmek, bir pazarlama stratejisi belirlerken atmanız gereken ilk adımı bilmek, yeni nesil pazarlama karmasını öğrenmek ve yeni nesil inovatif satış entegrasyonu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bu kursun sonunda öğrenecekleriniz ve uygulayabilecekleriniz;

Pazarlamanın temelleri nelerdir?
Müşteri temelli düşünme nedir?
Pazarlama stratejileri nedir?
Pazarlama stratejilerine ilk adım nasıl atılır?
Pazarlama Karması (7P)
Pazarlama ve satış entegrasyonu (4C)


Bu eğitim sonunda pazarlama süreçleri ile ilgili genel bir bilgiye sahip olur, pazarlama ve reklamcılık ile ilgili detaylı bir kariyere kolayca yol alabilirsiniz.

Who this course is for:

 • Pazarlama alanında kariyer düşünenler
 • Pazarlama yönetimi ve stratejisi üzerine ilgisi olanlar
 • Dijital Pazarlama ve Pazarlama Yönetimi üzerine kariyer hedefi olanlar
 • Pazarlama uzmanı olmak isteyenler
 • Pazarlama ile ilgili temel bilgileri almak isteyenler

Course content

4 sections14 lectures41m total length
 • Giriş - Opentech Türkiye Tanıtımı
  00:52
 • Giriş - Eğitim İçeriği ve Tanıtımı
  00:34
 • Giriş - Aytunc Uysal Tanıtımı
  01:34

Instructor

Seri Girişimci
Aytunc Uysal
 • 3.9 Instructor Rating
 • 468 Reviews
 • 8,126 Students
 • 1 Course

Aytunç Uysal - Seri Girişimci ve Bilgi Yayıcı. Lise yıllarından beri matematiğe kafası basmamasına rağmen ODTÜ de mühendislik okumak için başlamış, ne şanslıdır ki 5 yılın sonunda büyük bir başarı yakalayamayacağını farkedip Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birisini bırakmıştır.


Girişimcilik ile lisede tanışan Aytunç Uysal henüz 18 yaşında iken ODTÜ Profesörlerinden danışmanlık alarak ilk girişimini kurmuştur, bu süre içerisinde ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğunda fark yaratan etkinlikler düzenleyerek girişimcilik adına pek çok çalışma gerçekleştirmiştir.


Dijital pazarlama ile 2014 yılında tanışan Aytunç, pek çok önemli kurum ve kuruluşa bu konuda danışmanlık vermiş ve 2017 yılından beri de 10 dan fazla startup’a büyüme korsanlığı konusunda danışmanlık vermiştir. İşleri büyütmek isteyen Aytunç Uysal 2 ortak ile birlikte bir dijital pazarlama ve markalaşma ajansı kurmuş ve Türkiye girişimcilik ekosistemine hizmet etmiştir. Marketing Atölye olarak Türkiye'de pek çok markalaşmış şirket ile harika işler yaratılmıştır. Marketing Atölye, günümüzde yaratıcı işlere odaklanmış ve günlük ajans işlerini gerçekleştirebilecek pek çok partneriyle birlikte 50 den fazla şirkete hizmetini tamamlamıştır.


Dünyada 500’den fazla şehirde faaliyet gösteren Startup Grind’ın Ankara’nın direktörlerinden birisidir. Her ay ülkenin en başarılı girişimcileriyle ortalama 100 kişinin katıldığı söyleşiler düzenlemektedir.


ODTÜ ve ODTÜ Teknokent destekli öğrenci insiyatifli Z-Garage’nin kurucularından olmakla birlikte girişimcilik 101 ve ileri aşama girişimcilik dersleri ve eğitimleri vermeye devam etmektedir. Bugüne kadar 70 den fazla eğitim ve konferans düzenledi. 3 startup ile başarısız olduktan sonra son startupı SeatSpace’e Growth Circuit Yatırım firmasından yatırım alıp Amerika ve Türkiye operasyonlarına başlamıştır.


SeatSpace; günlük veya saatlik çalışma ihtiyacınızı karşılayabilmek için, ortak çalışma alanı veya kafe rezerve edebileceğiniz platformdur.


Günümüzde Open Games Studio'nun  ve Opentech Türkiye'nin kurucu ortağıdır. E-spor ve E-ticaret alanında faaliyet gösteren iki farklı startupın kurucularından birisi ve yatırımcısıdır.

Opentech Türkiye; Türkiyede yer alan genç üniversite öğrencilerine pazarlama ve yazılım alanında eğitimler vererek genç istihdamı arttırmaya yönelik çalışma yapan bir insiyatiftir. Partneri University4Society ile birlikte girişimcilik alanında da çok aktif rol oynamaktadır.