Udemy

Sıfırdan Bootstrap 4 Öğrenme

Bootstrap Kullanarak Mobil Uyumlu Websiteleri Yapmak İstiyorsanız Bu Kursu Kaçırmayın
Free tutorial
Rating: 4.4 out of 5 (338 ratings)
15,634 students
4hr 16min of on-demand video
Turkish

Bootstrap 4 Öğreneceksiniz
Mobil Uyumlu Websiteleri Yapabileceksiniz

Requirements

  • Temel seviye Html ve Css bilirseniz iyi olur

Description

Merhaba arkadaşlar bu kursta sizlere mobil uyumlu websiteleri yapmanızı sağlayan Bootstrap 4 kütüphnesini anlattım. Kursun sonunda Bootstrap componentlerini rahatlıkla kullanıp sizde mobil uyumlu websiteleri yapabileceksiniz. Yapamadığınız takıldığınız herhangi bir sorunda benimle her zaman iletişme geçip sorularınızı sorabilirsiniz, sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. İster soru-cevap kısmından, ister mesaj olarak isterseniz mail adreslerimden herhangi birisi ile benimle iletişime geçebilrsiniz.

admin@aksoyhlc.net

27aksoy27@gmail.com

Who this course is for:

  • Websitesi Yapmak İsteyenlar
  • Bootstrap Öğrenmek İsteyenler

Instructor

Web - Android Developer
Ökkeş Aksoy
  • 4.2 Instructor Rating
  • 1,116 Reviews
  • 42,768 Students
  • 6 Courses

Merhaba adım Ökkeş Gaziantep'liyim, İnönü Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum. Uzun süredir Web yazılım ve Android uygulamalar üzerine çalışıyorum. Ağırlıklı olarak Web yazılım üzerine çalışıyorum PHP, HTML, CSS, JS, JQUERY, BOOTSTRAP ile scriptler geliştiriyorum. Bunların dışında Blogger, Wordpress sistemlerine hakimim. Adobe Muse ve Camtasia Studio programlarında oldukça tecrübeliyim.


Mobil uygulama geliştirme sistemi olarak AppInventor-Kodular sistemlerini kullanıyorum bu sistemlerde profesyonelim.Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses