Sıfırdan İleri Düzeye AutoCAD 2019 Eğitimi

Bilgisayar Destekli Tasarım
Free tutorial
Rating: 4.3 out of 5 (1,415 ratings)
42,599 students
5hr 44min of on-demand video
Turkish

Yüzde Yüz Ücretsiz AutoCAD Kullanımı ve Uygulama Dersleri / Yiğitcan DAMGACIOĞLU
AutoCAD ile detaylı çizim tekniklerini adım adım öğrenerek uygulayın. AutoCAD komutlarını öğrenin ve hızlı bir şekilde çizim yapmaya ilk adımınızı atın.
Bilgisayar destekli tasarımda uzmanlaşın

Requirements

  • Başlangıç seviyesinde bilgisayar bilgisi.

Description

Autocad günümüzde birçok çalışma alanında kullanılan ve istenilen bir bilgisayar destekli tasarım programıdır. Bu kursta, Autocad hakkında hiç bir bilgisi olmayan bir kişi kendini geliştirebilir. Programı zaten bilen kişiler ise derslerimde verdiğim detaylar ve alıştırmalar ile problemlere farklı bakış açısıyla yaklaşabilir. Bu kursun içeriğinin olabildiğince anlaşılır olmasına gayret ettim. Umuyorum ki siz değerli kardeşlerim bu kurstan faydalanıp kendinizi bir adım daha ileriye götürebilirsiniz.

Who this course is for:

  • Öğrenciler, Teknikerler, Mühendisler, İnşaat ve imalat alanında çalışanlar ve Bilgisayar destekli tasarıma ilgisi olanlar

Instructor

Electronic and Communication Engineer
Yi̇ği̇tcan Damgacıoğlu
  • 4.3 Instructor Rating
  • 1,415 Reviews
  • 42,599 Students
  • 1 Course

İzmir'liyim. Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Uzun süredir inşaat sektöründe çalışmaktayım. Bir çok inşaat projesinde proje ve saha mühendisi olarak çalıştım. Mesleki alanda ve kişisel gelişim için bilgisayar bilgisi sahibi olmanın ve İngilizce bilmenin çok önemli olduğu kanaatindeyim. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi diğer insanlarla paylaşmayı çok seviyorum. Bu yüzden bilgi birikimimi ve tecrübelerimi artık Udemy platformunda sizlerle paylaşıyorum.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 16,000+ courses