Udemy

Arduino Eğitim Kursu

Arduino başlangıç seviyesi
Free tutorial
Rating: 4.4 out of 5 (221 ratings)
18,361 students
1hr 6min of on-demand video
Turkish

Arduino ile bir çok proje geliştirebilecekler

Requirements

  • Gerekli Materyaller
  • Şimdilik Sadece Bilgisayar ISIS ve Arduino Dosyası

Description

Bildiğiniz gibi günümüzde akıllı sistemler yaygınlaşmaya başladı. Bende bunlarla ilgili projeler yapıyorum ve sizlere bir küçük katkılar sağlamaya çalışıyorum. Umarım birlikte . Harika projeler yapacağız.

Merhabalar,

Bu kurs çağımızın yeni trendi arduinoyu öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır. Kursumuzun en büyük ayrıcalıklarından biri siz arduino öğrenirken her hangi bir set almanıza gerek yoktur. Evet yanlış duymadınız set almadan arduinoda kendinizi geliştirebilir ve projenizi tasarladığınızda tek yapmanız gereken artık sadece arduinoyu satın almak olacaktır.

Who this course is for:

  • Arduino Başlangıç için gerekli tüm bilgileri sahip olmak isteyen kişiler almalı

Instructor

Elektronik ve Programcı
Sezer Çetin
  • 4.7 Instructor Rating
  • 247 Reviews
  • 18,490 Students
  • 2 Courses

Gözlerimi 1997 yılında Aydın / Nazilli de açtım. İlk okulu erken yaşta ( 5 yaşında ) köyümüz olan Pınarlı Birleştirilmiş Sınıflı İlkokulu ‘da ( birleştirilmiş derken yeniler bilmez  daha 1. 2. ve 3. sınıflar bir sınıfta 4. ve 5. sınıflar bir sınıfta okurdu.) okudum. Orta okulumu köyümüzün ilçesi olan Bozdoğan Merkez İlköğretim okulunda tamamladım. Liseyi yine Bozdoğan’da İsmet Sezgin Metem ve ATL okulunda Anadolu Teknik Lisesini kazandım. Bu lisede Elektrik – Elektronik Ev Aletleri dalını seçtim ( Hayalim bilgisayar bölümüydü ) Üniversiteyi de Adnan Menderes Üniversite Elektronik Bölümünü kazandım ve mezun oldum… 

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses