Udemy

SellerRunning ile Amazon Dropshipping Eğitimi

SellerRunning kullanarak Amazon satış mağazalarınızı kolayca yönetin. Amazon' da dropshipping hiç bu kadar kolay olmadı.
Free tutorial
Rating: 4.6 out of 5 (1,297 ratings)
20,771 students
4hr 36min of on-demand video
Turkish

SellerRunning Kullanımı
Amazon Dropshipping
Pasif Gelir Elde Etme
Dropshipping Yöntemiyle Satış Yapma
Envanterinizi Yönetme
Mağazanız için Ürün Arama ve Ekleme
Siparişlerinizi Otomatik Olarak Verme
Müşterilerinize Otomatik Feedback Mailleri Gönderme
Envanterinizdeki Ürünler İçin Kriter Belirleme
Amazonda Satış

Requirements

  • Amazon Satıcı Hesabınızın Olması
  • Temel Bilgisayar Bilgisi

Description

SellerRunning, Amazon’da dropshipping yapanlar için geliştirilmiş, satışa başlamak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm araçları bir arada bulunduran bir servistir.

Sahip olduğu gelişmiş arayüzü sayesinde mağazalarınızı kusursuz ve otomatik bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Ayrıca buluta bağlı çalışan Chrome eklentisi ile ürünlerinizin kolayca ve hızlıca taramasına ve doğrudan mağazanıza eklemenize olanak tanır. Bunun için herhangi bir dosya indirmeniz veya Amazon'a bir dosya yüklemeniz gerekmez.

SellerRunning kullanarak Amazon satış mağazanızı kolayca yönetin.  Tüm detaylarıyla SellerRunning kullanımını bu kurs ile öğrenebilirsiniz.


Who this course is for:

  • Amazon'da dropshipping yapmak isteyenler
  • SellerRunning kullanmak isteyenler
  • Amazon mağazalarında satış yapmak isteyenler

Instructor

Software Developer & Trainer
Adem Aktepe
  • 4.6 Instructor Rating
  • 1,297 Reviews
  • 20,771 Students
  • 1 Course

1989 yılında Samsun’da doğdum. Öğrenim ve iş hayatım burada başladı. İlk olarak Samnet Bilgisayar şirketinde Web Programcısı olarak iş hayatına atıldım. Oradan ayrılarak Karadeniz Yaşam Dergisinde Yayın Kurulu Üyesi ve Web Programcısı olarak görev aldım.

Daha sonra Ka Bilişim şirketinde Web Developer olarak çalışmaya başladım. Burada çalıştığım süre zarfında Samsun Valiliği, Samsun İl Özel İdaresi, Havza Kaymakamlığı başta olmak üzere, Valiliğe bağlı kurum ve kuruluşların Web sitelerini ve ihtiyaçlarına yönelik İntranet uygulamalarını geliştirdim.

Tabi bunları yaparken halen öğrenciliğim devam ediyordu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi / Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden 2008 yılında mezun oldum ve İstanbul’ a gelerek bir firmada Web Application Developer olarak görev aldım. Yaklaşık 2 yıl kadar firmanın kendi projelerini geliştirdim ve buradaki işimden ayrılarak eğitmen olarak çalışmaya başladım.

Bilişim Eğitim Merkezi ve Meridyen Eğitim Kurumları’nda Web Yazılım Uzmanlığı eğitimleri verdim. Bu kurumlardaki görevimi tamamladıktan sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü / Eğitim Büro Amirliği’nde Web Yazılım Uzmanlığı (Asp.Net – C# – Sql) eğitimi verdim.

Daha sonra yazılım ve bilişim eğitimleri üzerine faaliyet gösteren kendi firmamı kurdum.

O dönemler çok yoğun bir iş temposuyla çalışıyordum ve çalışmanın yanı sıra ücretli ve ücretsiz eğitim videoları hazırlayıp çeşitli sitelerde paylaşıyordum. Hazırladığım eğitim videoları PCNet dergisinin Dvd ekinde yayınlandı. Yine 2008 yılında PCNet dergisi tarafından Türkiye’nin en iyi 33 Blog sitesi arasında yer aldım.

2011 yılında yaklaşık 1 yıl kadar Türkiye’ ye en uzak ülke olan Yeni Zelanda‘ da yaşadım ve tekrar İstanbul’ a döndüm.

Daha önce çalışmış olduğum bir firmada Software Project Manager olarak tekrar çalışmaya başladım ve 1,5 yıl çalışmanın ardından kendi işlerim ile ilgilenmek için ayrıldım.

2016 Nisan ayında Dörtyüzdört Yazılım ve Bilgi Teknolojileri şirketinin kurucu ortağı oldum ve yaklaşık 4 yıl kadar devam ettim.

Şu anda SellerRunning bünyesinde Software Project Manager olarak çalışmalarım devam ediyor.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses