Udemy

SellerRunning ile Amazon Dropshipping Eğitimi

SellerRunning kullanarak Amazon satış mağazalarınızı kolayca yönetin. Amazon' da dropshipping hiç bu kadar kolay olmadı.
Free tutorial
Rating: 4.0 out of 5 (1,325 ratings)
22,142 students
4hr 36min of on-demand video
Turkish

SellerRunning Kullanımı
Amazon Dropshipping
Pasif Gelir Elde Etme
Dropshipping Yöntemiyle Satış Yapma
Envanterinizi Yönetme
Mağazanız için Ürün Arama ve Ekleme
Siparişlerinizi Otomatik Olarak Verme
Müşterilerinize Otomatik Feedback Mailleri Gönderme
Envanterinizdeki Ürünler İçin Kriter Belirleme
Amazonda Satış

Requirements

  • Amazon Satıcı Hesabınızın Olması
  • Temel Bilgisayar Bilgisi

Description

SellerRunning, Amazon’da dropshipping yapanlar için geliştirilmiş, satışa başlamak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm araçları bir arada bulunduran bir servistir.

Sahip olduğu gelişmiş arayüzü sayesinde mağazalarınızı kusursuz ve otomatik bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Ayrıca buluta bağlı çalışan Chrome eklentisi ile ürünlerinizin kolayca ve hızlıca taramasına ve doğrudan mağazanıza eklemenize olanak tanır. Bunun için herhangi bir dosya indirmeniz veya Amazon'a bir dosya yüklemeniz gerekmez.

SellerRunning kullanarak Amazon satış mağazanızı kolayca yönetin.  Tüm detaylarıyla SellerRunning kullanımını bu kurs ile öğrenebilirsiniz.


Who this course is for:

  • Amazon'da dropshipping yapmak isteyenler
  • SellerRunning kullanmak isteyenler
  • Amazon mağazalarında satış yapmak isteyenler

Instructor

Amazon-Compliant Dropshipping Software
SellerRunning Software
  • 4.0 Instructor Rating
  • 1,325 Reviews
  • 22,568 Students
  • 2 Courses

Amazon Onaylı Dropshipping Yazılımı


SellerRunning platformunu tam anlamıyla kavramak ve etkili bir şekilde kullanmak için aşağıdaki kaynakları değerlendirmenizi öneririz:


Ücretsiz Eğitimler: SellerRunning'in tüm özelliklerini öğrenmek ve daha iyi bir deneyim elde etmek için ücretsiz SellerRunning eğitimlerini kesinlikle inceleyin.


YouTube Kanalı: SellerRunning YouTube kanalında, platformun kullanımıyla ilgili ipuçları ve rehberlik sağlayan videolar bulunmaktadır. Kanalı ziyaret etmek için Youtube üzerinde SellerRunning'i aratıp erişim sağlayabilirsiniz.


Dokümantasyon ve Akademi: SellerRunning hakkında daha fazla bilgi edinmek için SellerRunning help sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, deneyimli kullanıcıların bilgi ve deneyimlerini paylaştığı SellerRunning Akademi eğitimlerine erişebilirsiniz.


Makaleler: Mağazanıza ve DropShipping konusundaki bilginizi artırmak için SellerRunning Blog sayfasınında yayınlanan makaleleri okuyabilirsiniz.


Geliştirme Önerileri: SellerRunning platformunu daha da geliştirmemize katkı sağlamak için SellerRunning üzerinde Ideas üzerinden önerilerinizi paylaşabilir veya diğer kullanıcıların önerilerini değerlendirebilirsiniz. Bu platform, fikir alışverişi yaparak SellerRunning'i daha kullanışlı hale getirme fırsatı sunar.


SellerRunning'i etkili bir şekilde kullanabilmeniz için yukarıdaki kaynakları incelemenizi öneririz. Eğitimler, size gerekli bilgi ve becerileri kazandırarak SellerRunning'i daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Başka bir sorunuz olursa, lütfen bize bildirin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses