Udemy

Şarampolden zirveye matematik.

Merhaba sende matematiği sıfırdan başlayıp zirveye çıkmak isteyenlerden misin?
Free tutorial
Rating: 4.0 out of 5 (21 ratings)
1,488 students
1hr 26min of on-demand video
Turkish

En temel matematik bilgilerini (toplama çıkarma çarpma bölme işlem önceliği parantezli işlemler.)
Toplama,Çıkarma
Çarpma,Bölme
İşlem önceliği,parantezli işlemler
Sadeleştirme,Kesirler

Requirements

  • Matematiğe tekrar sıfırdan başlamak isteyenler için eşşiz bir kurs.

Description

O zaman en doğru yere geldin. Bu eğitimde size en temel matematik konuları toplama,çıkarma,çarpma,bölme,parantezli işlemler,işlem önceliği vb temel konular olabilecek en basit şekilde anlatılmıştır. Udemy politikası gereği ücretsiz kursların 2 saat süreyi geçmemesi gerekiyor o yüzden  eğitimin kalan kısmı ''Şarampolden zirveye matematik'' youtube kanalımızda olacaktır. Zaman zaman motivasyon videolarıyla birlikte derslerden asla kopmayacak ve şarampolden zirveye yolculuğun başlayacak. Bizi youtubedan  ''Şarampolden zirveye matematik'' adlı kanaldan. Instagramdan ise ''sarampoldenzirveyematematik'' hesabından takip edebilirsin. Buralardan bizimle iletişime geçebilir özel ders veyahut eğitim koçluğu alanında hizmet alabilirsin. Kursumuza puan verirken cömert davranacağınızdan şüphemiz yok şimdiden hepinize teşekkür ederiz.


O zaman en doğru yere geldin. Bu eğitimde size en temel matematik konuları toplama,çıkarma,çarpma,bölme,parantezli işlemler,işlem önceliği vb temel konular olabilecek en basit şekilde anlatılmıştır. Udemy politikası gereği ücretsiz kursların 2 saat süreyi geçmemesi gerekiyor o yüzden  eğitimin kalan kısmı ''Şarampolden zirveye matematik'' youtube kanalımızda olacaktır. Zaman zaman motivasyon videolarıyla birlikte derslerden asla kopmayacak ve şarampolden zirveye yolculuğun başlayacak. Bizi youtubedan  ''Şarampolden zirveye matematik'' adlı kanaldan. Instagramdan ise ''sarampoldenzirveyematematik'' hesabından takip edebilirsin. Buralardan bizimle iletişime geçebilir özel ders veyahut eğitim koçluğu alanında hizmet alabilirsin. Kursumuza puan verirken cömert davranacağınızdan şüphemiz yok şimdiden hepinize teşekkür ederiz.O zaman en doğru yere geldin. Bu eğitimde size en temel matematik konuları toplama,çıkarma,çarpma,bölme,parantezli işlemler,işlem önceliği vb temel konular olabilecek en basit şekilde anlatılmıştır. Udemy politikası gereği ücretsiz kursların 2 saat süreyi geçmemesi gerekiyor o yüzden  eğitimin kalan kısmı ''Şarampolden zirveye matematik'' youtube kanalımızda olacaktır. Zaman zaman motivasyon videolarıyla birlikte derslerden asla kopmayacak ve şarampolden zirveye yolculuğun başlayacak. Bizi youtubedan  ''Şarampolden zirveye matematik'' adlı kanaldan. Instagramdan ise ''sarampoldenzirveyematematik'' hesabından takip edebilirsin. Buralardan bizimle iletişime geçebilir özel ders veyahut eğitim koçluğu alanında hizmet alabilirsin. Kursumuza puan verirken cömert davranacağınızdan şüphemiz yok şimdiden hepinize teşekkür ederiz.


Who this course is for:

  • Bu kurs en temel seviyede başlayacağı için ilkokul,lise,kpss öğrencilerini kapsayan temel bir eğitimdir. Kursun tamamı youtube da oalcağı için youtube kısmı tamamen üniversite sınavları ve kpss öğrencileri içindir.

Instructor

Eğitimci
CEKA AKADEMİ
  • 4.0 Instructor Rating
  • 2,375 Reviews
  • 41,772 Students
  • 6 Courses

CEKA Akademi güçlü kadrosu ile her eğitimde uzman eğitmenleriyle artık UDEMY'de sizlere hizmet vermektedir.Her eğitimimiz temel seviyeden başlayıp sizi profesyonelleştirmeye yöneliktir. Amacımız ulaşılabilir bilgi sisteminde CEKA Akademinin büyük katkılar sağlaması ve sonucunda Türkiye'de yetişmiş insan sayısını üst seviyelere çıkarmaktır. Çok yakında başka platformlarda da CEKA Akademi eğitimlerini sürdürecektir.Sloganımız: Şarampolden Zirveye...

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses