Udemy

Rusça aşk sözleri

Rus dilinde aşk cümleleri kursu
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (25 ratings)
1,443 students
30min of on-demand video
Turkish

Hitap şekilleri
Aşk ve özlem sözleri, iltifat biçimleri
Vedalaşma kalıpları
Evlenme teklifi

Requirements

  • A1-B1 seviyesi

Description

Bu kursta aşk, sevgi sözcükleri, özlem cümleleri, vedalaşma kalıpları, iltifat şikilleri ve evlenme tekliflerini öğreneceksiniz.

Bazen duyguları paylaşmak, neler hissettiğini açıklamak zordur. Hele de bu duyguların kaynağı yabancı aşk ise... Sevmek, en güzel tutkulardan bir tanesidir. Karşınızdaki kişiyi belki de gün içerisinde her dakika düşünmenize neden olabilir. Bu da 'aşk' adı verilir.Artık Rus dilini kullanarak sevgilinize iltifat edebilirsiniz!

Neden Rusça aşk kelimeleri bu kadar önemli? Çünkü sevdiğiniz bir kadın bu dili konuşur ve elbette bu dilde iltifatları duymak ister.

Aşk yaşayanlar için duygularını Rus dilinde ifade etmeye yardımcı olacak güzel aşk sözleri kursu bu. Ayrıca bu kurs tamamem ücretsizdir.

Günümüzde özellikle sosyal medya hesaplarımızda sıkça paylaştığımız bir konu güzel sözler. Akla gelebilecek hemen hemen her konuda söylenen bir çok güzel söze rastlamak ve bulmak mümkün. Ama Rus dilinde bunları bulmak o kadar kolay bir iş değil. Bugün sizler için en güzel aşk sözleri üzerine bir kurs hazırladım. Aşk sözleri, sevgi sözleri, iltifatları, vedalaşma kitaplarını arıyorsanız hemen bu kursa katılın ve paylaşımı da yapmayı unutmayın. İster WhatsApp, ister Instagram, isterse Facebook veya kısa mesaj (SMS) yoluyla sevgilinizi mutlu edin! Romantik, duygusal, resimli, kısa ve uzun seçenekler ile anında iletebileceğiniz aşk mesajları bu kursta bulabilirsiniz. Aşk sözleri seçeneklerinden bir tanesini siz de hızlıca dilediğiniz platformdan iletebilirsiniz.

Who this course is for:

  • Yetişkinler

Instructor

Преподаватель турецкого, английского и немецкого языков
Alla Yurina
  • 4.7 Instructor Rating
  • 160 Reviews
  • 4,824 Students
  • 16 Courses

Закончила филологический факультет по специальности переводчик, прикладной лингвист. Так же училась в Турции в Томере, получила языковой сертификат уровня С1 по турецкому языку. Владею методиками преподавания русского языка для иностранцев, для этого прошла еще обучение в МГУ им. Ломоносова по программе РКИ. Являюсь руководителем языкового центра 'Merhaba'. Автор и составитель словарей, курсов по английскому, немецкому и турецкому языку. Практикующий переводчик.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses