RMOS - Bordro Eğitim Seti 2.Bölüm

RMOS - Bordro Eğitim Seti 2.Bölüm
Rating: 3.7 out of 5 (3 ratings)
410 students
RMOS - Bordro Eğitim Seti 2.Bölüm
Rating: 3.7 out of 5 (3 ratings)
410 students
RMOS - Bordro Eğitim Seti 2.Bölüm

Requirements

 • Herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç yoktur.

Description

Rmos Personel Bordro Sistemi ile işletmenizde yapacak olduğunuz tüm personel işlemleri, bordro işlemleri, Eğitim yönetimi vb. işlemlerinizi en hızlı, güvenli ve sistemsel olarak tek merkezden yönetebilecek, internet üzerinden Sgk bildirge işlemlerinizi büyük bir kolaylıkla Sgk’nın sistemine ve kendi sisteminize ekleyebileceksiniz.

Personel Bilgi Sistemine, tüm detaylı personel bilgilerini girerek çalışan personellerin ücret, iletişim, eğitim, eski çalıştığı yer bilgileri gibi birçok kayıtlı personelin bilgilerine anlık olarak ulaşabilir ve Personel bilgi raporlarını çekebilirsiniz.

Rmos personel raporlama sisteminde; işletmeniz için olmazsa olmaz diye düşündüğünüz raporların tamamını ve çok daha fazlasını, en gelişmiş halleriyle sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Son teknolojiyle geliştirilen istatistik sistemimizde ay içi giren, ay içi çıkan personel raporları, çalışan personel sayıları, tahakkuk eden puantaj raporları, günlük çizelge gibi raporların tamamına yönelik istatistiksel analizleri bulabileceksiniz.

Shift giriş bölümünden departman ay, hafta seçimi yaparak haftalık ve aylık personel çalışma shiftlerinizi kolaylıkla oluşturabilir ve raporlamalarını sistem üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Rmos bordro personel işlemleri içerisinde izin raporlama, izin ekleme ve mesai ekleme işlemlerinizi son kullanıcı düşünülerek hazırlanmış olduğumuz, kullanıcı dostu veri giriş ekranlarımızdan kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

İşletmenizde çalışmış ve çalışmakta olan personellerinizin tüm puantaj kayıtlarını SGK’nın öngördüğü hesaplama sistemine göre hesaplayıp, istenildiğinde de otomatik olarak oluşturabilen bir puantaj hesaplama sistemiyle, sizlere daha kaliteli ve daha verimli bir çalışma süreci sunuyoruz.

Sisteme işlediğiniz personel puantaj detaylarını ve hesaplama sisteminin detaylarını görmenize olanak sağlayarak, bu hesaplama pusulalarının tek tek ya da toplu olarak basılmasını gerçekleştiren bir sistemi sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Rmos Bordro Bildirge Sistemi ile bildirge işlemlerinizi; E-bildirge olarak SGK, Jandarma, Emniyet kurumlarına sistem üzerinden sorunsuz, en hızlı, en güvenli şekilde göndererek, bildirge raporlarınızı gerek devletin sisteminden, gerekse bordro sisteminiz üzerinden alabileceksiniz.

Yine E-bildirge sistemine, program içerisinden tek tuşla otomatik olarak bağlanıp, otomatik oluşturduğunuz xml bildirge dosyalarınızı her türlü kontrol süzgecinden geçirerek SGK’nın sistemine hızlı ve güvenli bir şekilde göndermenize olanak sağlıyoruz.

Yine aynı şekilde, sistemden anlık olarak alabileceğiniz, ek-1, ek-2, iş gücü çizelgesi, SGK aylık bildirge, eksik bilgi takibi ve muhtasar raporu ile yasal rapor takip işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Personellerinize ait bütün Kıdem ve ihbar Tazminatı işlemlerinizi tek bir ekran üzerinden, tek tıklama ile görüntüleyip, çalışan ve ayrılan personellere ait kıdem, ihbar tazminat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kıdem ve ihbar hesaplama sisteminde personellerinize ait hesaplama detaylarınızı, tek ekran üzerinden kolayca alıp, hesaplama bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Rmos bu hesaplamaların en güncel halini devletin öngördüğü hesaplama sisteminden almaktadır.

Eğitim Yönetiminde eğitim kurumları ve bu eğitimi veren kişiler ile eğitimi alan personellerin eğitim bilgileri ve sertifika işlemlerini sisteme işleyerek, ilgili sertifika ya da dokümanların ataçlanmasını sistem üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem içerisinde aktif olarak kullanacağınız Euro, USD vb. kur işlemlerinizi otomatik döviz çevirici sistemiyle hesaplayabilir ve güncel kur bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sistem üzerinde kullandığınız her bölüme ait rapor dizaynlarınızı kolayca tasarlayarak dizayn işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Log Sistemi, Rmos olarak fazlasıyla önem verdiğimiz ve bütün programlarımızda kullandığımız kullanıcı işlem hareket kayıt sistemidir. Sistem üzerinde faaliyet gösteren her kullanıcının programda gerçekleştirdiği işlem hareketlerini, bu hareketlerin güvenliğini ve veri yapısının bütünlüğünü koruma anlamında, bir prensip olarak benimsediğimiz Log Raporlama sistemiyle sizlere sürekli kontrol takipli bir sistemi kullanma olanağı sağlıyoruz.

Rmos uzaktan yardım sistemiyle danışmak istediğiniz konularınız veya sorunlarınız noktasında; sisteminize uzaktan bağlantı kurarak, her türlü desteği, müşteri memnuniyeti odaklı ekibimizle en kısa sürede sağlayıp, Eğitim ve destek noktasındaki eksikliklerinizi kıymetli zamanınız içerisinde kolayca gideriyoruz.

Who this course is for:

 • Kendini geliştirmek isteyen herkes.

Course content

1 section • 7 lectures • 1h 5m total length
 • Bordro_Tanımlamalar Eğitimi
  06:31
 • Bordro_Personel İşlemleri - Personel Raporları
  04:37
 • Bordro_Eğitim Yönetim ve PDKS
  05:48
 • Bordro_Soru Cevap-2 PDKS Sistemi
  11:30
 • Bordro_Soru Cevap-3 BES-Personel Bordro İşlemleri
  18:22
 • Bordro_Soru-Cevap1-Bordro Hesaplama
  13:34
 • Bordro_Bordro İşlemleri - Bildirge-BES-Bordro
  05:23

Instructor

Yazılım Uzmanı
Mansur Uğur ÖZDEMİR
 • 4.1 Instructor Rating
 • 17 Reviews
 • 1,740 Students
 • 7 Courses

Merhaba, Ben Mansur Uğur ÖZDEMİR. Kariyerimi, Akdeniz Üniversitesi Tekno Kentinde AR-GE Eğitim Destek ve Yazılım Uzmanı olarak  devam ettirmekteyim. Antalya'da yaşıyorum. Uzun yıllardır, Turizm Otelcilik Sektöründe hizmet sunan profesyonel işletmelerde Eğitim Destek ve Yazılım Uzmanı görevlerinde çalıştım. Şuan, Akdeniz Üniversitesi Teknokentinde RMOS Yazılım'da, Eğitim Destek ve Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. Eğitim Destek haricinde yazılım ve grafik tasarım konularında uzman kişi olarak çalışıyorum.