Udemy

Render Hataları Üzerine Kritik

Photoshop İle Render Hataları
Free tutorial
Rating: 4.9 out of 5 (52 ratings)
7,810 students
2hr 29min of on-demand video
Turkish

Kadraj hataları
Renk uyumsuzluğu
Materyal hataları
Başlangıç seviyesi render alanlar
Post Production

Requirements

  • Bir 3d render programını kullanma
  • Temel Photoshop

Description

Render almaya yeni başlamış kullanıcılar farkında olmadan bir çok detayı gözden kaçırmaktadırlar.Render programları günümüz itibari ile bize bir çok özellik sunsa da, işlerin acele olması ve heyecan yüzünden kullanıcılar bunları dikkate almadan çalışma yapmaktadırlar.Bu gelişim elbette zamanla rayına oturacak bir durumdur.Bu video serisinde en çok yapılan hatalara değinerek , kullanıcıları aydınlatmaya çalıştım.Bu dersleri izleyerek ve kendi çalışmalarınız ile karşılaştırarak eksik yönlerinizi bulabilir, ileriki renderleriniz için önlem alabilirsiniz.Derslerde kadraj, materyal ve renk uyumsuzluğu gibi bir çok konuya değinilmiştir.Umarım işinize yarar, şimdiden iyi dersler...

Who this course is for:

  • Mimarlık, İçmimarlık öğrencileri ve 3d konusunda render almaya yeni başlayan kullanıcılar.

Instructor

3D Modelleme Uzmanı
Evren Çavuşoğlu
  • 4.6 Instructor Rating
  • 103 Reviews
  • 12,556 Students
  • 3 Courses

İstanbul doğumluyum. 3d programlar ile 2006 yılında  tanıştım.İlk olarak FormZ Renderzone Plus ile modellemeye başladım.  FormZ ile bir çok tanıtım dersi verdikten sonra Sketchup ile tanıştım.  Sketchup ile özel ,kurumsal ve grup  eğitimleri vermeye başladım. Bunların üstüne Vray for Sketchup’ı da  ekledim. 2009 yılında ise ayrılıp çeşitli mimarlık ofislerinde 3d  modelleme ve görselleştirme üzerine çalışmalar yaptım.

En sonunda kendi mimari görselleştirme ofisimi kurmaya karar verdim  ve bunun yanında özel olarak Sketchup Vray eğitimleri vermeye devam  ediyorum.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses