Udemy

Python Programlamanın Temelleri

Bilgisayar Bilimi Python Programlamanın Temelleri
Free tutorial
Rating: 4.0 out of 5 (1,831 ratings)
100,812 students
19hr 5min of on-demand video
Turkish

Bu kursu bitirince toplam da 200'e yakın örnek yapmış olacaksınız ve Python da artık temel düzeyde programlar yazabiliyor olacaksınız.

Requirements

  • Başlangıç düzeyinde bilgisayar kullanıyor olmak

Description

Kursumuzda toplam 156 örnek ile iyi ve kaliteli bir Python eğitimi alacaksınız. Aldığınız bu eğitim ile birlikte artık temel düzeyde bir çok program yazabilir hale geleceksiniz. 

Kendinize olan güveninizi tazeleyecek olduğunuz kurs ile birlikte ile python konularını öğrenmekte büyük acantaj yakalayarak belki de geleceğinizi Python ile inşa edeceksiniz.

Programlama konusunda temel bir çok kavramı ilyecek olduğumuz kursumuzda her zaman soru sorabilir ve sorularınıza hızla cevap alabilirsiniz

print("Haydi Derse")

Who this course is for:

  • Kodlama öğrenmek isteyen ve nereden başlamalıyım diyen herkes için

Instructor

Bilgisayar Mühendisi ve Öğretmeni - Yüksek Yazılım Mühendisi
Sinan Urun
  • 4.1 Instructor Rating
  • 1,870 Reviews
  • 100,973 Students
  • 2 Courses

Merhabalar Ben Sinan ÜRÜN,

2009 Yılından beri bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmenliği kariyeri ile başladığım yolculuğuma, 2019 Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezuniyeti ve sonrasında 2023 yılında ise yine Hoca Ahmet Yevesi Üniversitesinde bitirmiş olduğum Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisansı ile devam etmekteyim.

Son kullanıcıya yönelik bilgi teknolojileri ile ilgili olarak bir çok alanda eğitimler verdim ve vermeye de devam etmekteyim. Php, Python, Javascript gibi programlama dilleri ile ilgili olmanın yanı sıra eğitim teknolojileri , teknolojinin eğitimde yeri ve girişimcilik ile ilgiliyim.

İlgilendiğim konularda öğrendiklerimi paylaşmak ve kendini hep bir adım öteye taşımak adına burada eğitimleri paylaşmayı doğru buluyorum ve paylaşmaya da devam edeceğim. 

Takip edin birlikte daha fazlasını öğrenmeye devam edelim... :)

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses