Udemy

Podstawy MailerLite - obsługa autorespondera krok po kroku

Praktyczny kurs z MailerLite zawierający podstawy obsługi darmowego autorespondera
Free tutorial
Rating: 4.2 out of 5 (28 ratings)
1,442 students
1hr 4min of on-demand video
Polish

Rejestracja MailerLite - instrukcja krok po kroku
Jak tworzyć kampanię mailingową
Jak stworzyć kolejkę mailingową
Przykłady tworzenia treści maila
Jak stworzyć landing page (stronę zapisu)
Jak podpiąć mailing do strony zapisu

Requirements

 • Komputer z dostępem do internetu

Description

W tym kursie dowiesz się w jaki sposób korzystać z darmowego autorespondera jakim jest MailerLite. Z uwagi na to, że Mailerlite jest kompatybilny z wieloma aplikacjami, przygotowałem dla Ciebie praktyczny poradnik, dzięki któremu skonfigurujesz swój panel, nauczysz się tworzyć kolejkę mailingową oraz stronę zapisu (landing page).

Jeżeli wcześniej nie miałeś do czynienia z MailerLite lub dotąd nie budowałeś listy mailingowej to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

W całym szkoleniu poprowadzę Cię krok po kroku od samej rejestracji po ustawienie wszystkich niezbędnych funkcji bez których nie będziesz mógł budować i prowadzić listy mailingowej. Jeżeli dotąd nie obsługiwałeś żadnego autorespondera to nie musisz się tym martwić, ponieważ w tym kursie otrzymujesz dokładną instrukcję obsługi.

Dowiesz się również jak korzystać z edytora maili oraz jak załączać do wiadomości różnego rodzaju pliki (np. ebook). Pokażę Ci jak edytować nagłówki, tytuł oraz treści maila, a także jak dodać grafiki do treści. Jeżeli zaś chodzi o strony lądujące, czyli tzw. landing page to nauczysz się tworzyć ją zupełnie od podstaw lub korzystać z gotowych szablonów.

Dlaczego MailerLite?

 • Jest kompatybilny z wieloma aplikacjami

 • Jest to darmowy autoresponder (do 1000 subskrybentów)

 • Możesz całkowicie za darmo budować swoją listę mailingową (możliwość wysyłania aż 12 000 maili na miesiąc)

 • Bardzo przejrzysty interface

 • MailerLite jest bardzo prosty w obsłudze

Who this course is for:

 • Dla osób, które chcą budować swoją listę mailingową za 0 zł
 • Dla osób, które nie znają podstaw MailerLite

Instructor

Network Marketer
Marcin Zelek
 • 4.5 Instructor Rating
 • 151 Reviews
 • 4,460 Students
 • 3 Courses

Cześć! Nazywam się Marcin Zelek. Od 2016 roku zajmuję się marketingiem sieciowym i uczę jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, a także jak planować oraz skutecznie realizować swoje zadania.

Doświadczenie jakie zdobyłem, pracując na stanowisku kierowniczym w kilku korporacjach (przez ponad 7 lat), pozwoliło mi stworzyć system oraz strategie pracy, dzięki którym stałem się bardziej produktywny. Doświadczenie to pozwoliło mi w końcu zrealizować moje największe marzenie - praca na swoim.

Za cel postawiłem sobie świadczenie wysokiej jakości usług związanych z tworzeniem systemów pracy, dzięki którym Twoja produktywność wrośnie, realizacje projektów już zawsze będą dopięte na ostatni guzik, a wszystkie działania związane z prowadzeniem biznesu online będziesz miał pod kontrolą.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 22,000+ courses