Marketing Internetowy w praktyce
3.9 (20 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
98 students enrolled

Marketing Internetowy w praktyce

Reklama i promocja firm w Internecie - kurs praktyczny
3.9 (20 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
98 students enrolled
Created by Tonya Dolewa
Last updated 3/2018
Polish
Current price: $34.99 Original price: $49.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
  • 2.5 hours on-demand video
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
  • Jak przeprowadzać kampanie reklamowe w Google AdWords. Jak stworzyć i wysłać newslettery. Jak prowadzić kampanie reklamowe na Facebook. Jak stworzyć stronę docelową "landing page". Jak prowadzić firmowy blog i jak go łatwo stworzyć na Wordpress. Podstawowe pojęcia o sieciach afiliacyjnych i influencer marketingu.
Requirements
  • Umiejętność obsługi komputera i korzystania z Internetu.
Description

To jest kurs dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem internetowym. Tu nauczą się jak przeprowadzać promocje w Internecie poprzez takie kanały, jak Google AdWords, media społecznościowe, e-mail, blogi firmowe, fora branżowe, sieci afiliacyjne. Po kursie będziesz w stanie samodzielnie prowadzić marketing internetowy dla Twojej marki. Kurs zawiera trochę treści teoretycznych, ale w większości jest oparty na praktycznych tutorialach. 

Who this course is for:
  • Osoby, którzy chcą nauczyć się promować firmę/produkty/usługi w Internecie.
Course content
Expand all 14 lectures 02:32:16
+ Wstęp
2 lectures 07:21

W tej lekcji dowiesz się, czym jest strategia marketingowa i jak ją zbudować, a także czym się różni strategia marketingowa internetowa od klasycznej.

Preview 03:58

W tej lekcji dowiesz się przez jakie kanały można trafić do klienta w Internecie. 

Preview 03:23
+ Kampanie reklamowe Google AdWords.
3 lectures 29:35

W tej lekcji nauczysz się tworzyć reklamę tekstową w sieci wyszukiwań w kilku szybkich krokach.

Preview 05:10

W tej lekcji nauczysz się tworzyć reklamy w sieci wyszukiwania oraz w sieci reklamowej google: reklamy tekstowe, display'owe (banerowe) oraz reklamy wideo. 

Tworzenie kampanii reklamowej od podstaw. Różne rodzaje kampanii.
16:10

W tej lekcji poznasz, jak analizować przeprowadzone kampanie, na które dane warto zwrócić uwagę. Dowiesz się również, co się kryje w poszczególnych opcjach panelu administracyjnego Google AdWords.

Konwersje. Panel administracyjny Google AdWords.
08:15
+ E-mail marketing
4 lectures 51:32

Z tej lekcji dowiesz się, jak utworzyć konto w programie do e-mail marketingu (GetResponse) oraz jak stworzyć listę kontaktów do mailingów. 

Tworzenie nowego konta i listy mailingowej w programie do e-mail marketingu.
08:46

Z tej lekcji nauczysz się tworzyć newsletter od podstaw i wysyłać go do docelowej listy kontaktów. Będziesz umiał/a tworzyć swoje szablony do mailingu reklamowego, używając zdjęcia, grafikę, teksty, różne style.

Tworzenie newslettera od podstaw.
13:00

W tej lekcji dowiesz się, jak badać skuteczność swoich newsletterów. Nauczysz się tworzyć POPup'y (formularze z wykorzystaniem szablonów graficznych) do zapisu na newsletter. Nauczysz się tworzyć pewne reguły, które pozwolą Ci zautomatyzować niektóre działania w realizacji kampanii e-mail marketingowych. Na bazie Get Response.

Statystyki. Tworzenie POPup'u. Automatyzacja.
11:52

W tej lekcji nauczysz się tworzyć strony docelowe (landing page), które możesz wykorzystywać do akcji promocyjnych, do zbierania informacji o kliencie albo do innego dowolnego celu. Na stworzonej przez siebie stronie będziesz mógł/a wklejać tła, zdjęcia, teksty, hasła reklamowe, wideo, przyciski "call to action" itd. Poza tym będziesz umiał/a nadać temu swój własny styl, zmieniać kolory, czcionki i inne wizualne aspekty strony.

Tworzenie strony docelowej (Landing Page).
17:54
+ Marketing w mediach społecznościowych.
2 lectures 14:16

Z tej lekcji dowiesz się, jak stworzyć fanpage oraz jak należy go prowadzić, żeby był skuteczny w promocji marki. Dowiesz się co pisać w postach i jakie informacje powinny się znaleźć na firmowym fanpage.

Skuteczny marketing w mediach społecznościowych.
05:02

Z tej lekcji nauczysz się promować swój profil na Facebooku. Dowiesz się, jak promować pojedyncze wpisy albo swoją stronę internetową. Nauczysz się tworzyć różnego rodzaju reklamy na Facebook Ads.

Płatna reklama i promocja na Facebooku.
09:14
+ Marketing szeptany.
2 lectures 12:43

W tek lekcji dowiesz się czym są sieci afiliacyjne oraz jak one mogą pomóc w promocji firmy. Zobaczysz, jak wygląda proces rejestracji do takiej sieci. Dowiesz się, jak współpracować z blogerami przy promocji swojej marki. Jak wybrać właściwego blogera oaz jakimi zasadami należy się kierować podczas tej współpracy.

Sieci afiliacyjne i influencer marketing.
08:49

Z tej lekcji dowiesz się, jakie korzyści ma blog firmowy oraz jak należy go prowadzić. O czym trzeba pisać i jakich zasad się trzymać. Dowiesz się, jak promować swoją firmę na forach branżowych.

Blog firmowy i fora branżowe. Jak się promować.
03:54
+ Wordpress - tworzenie bloga.
1 lecture 36:49

Z tej lekcji dowiesz się, jak stworzyć stronę/blog na Wordpress. Nauczysz się instalować szablon, importować wersję demo, tworzyć podstrony, edytować szablon, instalować wtyczki. Jak stworzyć własne menu, dodać własne banery, zdjęcia, opisy. Będziesz umiał/a od podstaw stworzyć stronę Internetową/bloga.

Tworzenie strony/bloga na Wordpress.
36:49