Udemy

Pierwsza gra w Clickteam fusion 2.5

Programowanie w Clickteam Fusion
Free tutorial
Rating: 0.0 out of 5 (0 ratings)
21 students
48min of on-demand video
Polish

Jak zrobić grę w programie Clickteam Fusion
Jak obsługiwać program Clickteam Fusion
Co zawiera Clickteam Fusion
Jakiego rodzaju gry można robić w Clickteam Fusion

Requirements

  • Nie musisz mieć doświadczenia w programowaniu

Description

W tym kursie nauczysz się jak zrobić prostą grę, w programie Clickteam Fusion oraz jak z niego korzystać. Zobaczysz, że tworzenie gier nie jest takie straszne. W programie Clickteam Fusion zostało stworzone wiele popularnych gier. Między innymi w tym programie została stworzona gra pod tytułem Five Nights at Freddy's. Zobaczysz, że by stworzyć grę, nie potrzeba znać żadnych języków programowania, naprawdę każdy może zrobić własną grę oraz ją wydać. Ten kurs pokaże Ci jak stworzyć grę na systemy Windows oraz Android.

Nie zrobimy w tym programie gier, które będą bardzo zaawansowane, ale myślę, że za pomocą wyobraźni oraz chęci idzie zrobić w tym programie na prawdę wiele ! 

Do programu możemy również dokupić różne rozszerzenia oraz wydawać gry na platformę Mac, android, windows ( domyślny ), android oraz iOS. Istnieje również rozszerzenie, które z tego prostego programu do gier 2D, pozwoli nam zrobić program do gier 3D.

Silnik ten jest bardzo popularny na rynku, możemy go kupić na platformie steam, posiada on również swojego workshopa, gdzie możemy zakupić różnego rodzaju mechaniki, gotowe sample do gry oraz wiele innych ciekawych materiałów.

Silnik bazuje na kafelkach, czyli po prostu zaznaczamy daną funkcję, którą ma wykonać program więc nie potrzebujemy do tego umiejętności programowania.

Program ten jest świetny na rozpoczęcie przygody w produkowaniu gier.

Who this course is for:

  • Początkujący bez wiedzy

Instructor

Instruktor na platformie Udemy
Błażej Przybylski
  • -- Instructor Rating
  • -- Reviews
  • 21 Students
  • 2 Courses

Witam. Mam na imię Błażej i zajmuje się programowaniem gier oraz grafikom komputerową. Tworze własną muzykę oraz kocham grać na gitarze. Moją pasją jest żeglowanie oraz interesuje się historią XV, XVI oraz XVII wieku. Programuję gry różnego rodzaju. Programuje je w silnikach takich jak Unity ( C# ), Clickteam Fusion oraz Unreal Engine ( Blueprints ).

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses