Photoshop dla grafika - zaawansowany
3.6 (26 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
287 students enrolled

Photoshop dla grafika - zaawansowany

Zabierz swoją kreatywność na wyższy poziom
3.6 (26 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
287 students enrolled
Last updated 10/2018
Polish
Current price: $20.99 Original price: $29.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 9 hours on-demand video
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Zaawansowane metody selekcji
 • Praca z kolorem
 • Obiekty inteligentne
 • Pióro i ścieżki
 • Zaawansowane maskowanie
 • Praktyczne wykorzystanie miarek, siatki oraz linii pomocniczych
 • Próbki kolorów, akcje, biblioteka, style akapitów, pędzel mieszający
 • Skróty klawiaturowe oraz techniki przyśpieszające pracę
Requirements
 • Dla osób, które poznały podstawy narzędzi Photoshopa oraz poruszanie się po interfejsie
Description

Photoshop  to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów na świecie. Sprawdza  się idealnie zarówno podczas edycji zdjęć jak i tworzenia grafiki. Z  myślą o wszystkich, którzy posiadają już opanowane podstawy tego  programu stworzyliśmy kurs, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w tym  programie. Wydanie tego kursu zostało poświęcone w całości projektowaniu  grafiki więc będzie to idealny wybór dla osób, które chcą używać  Photoshopa w tworzeniu nowoczesnej designu. W kursie zostały poruszone  zaawansowane kwestie oraz narzędzia, dzięki którym Twoje umiejętności  wejdą na poziom wyżej.

Naucz się projektować grafikę w Photoshopie

Jeśli  szukasz szkolenia, które nie będzie tylko o podstawach, a do tego  chcesz zostać grafikiem, to trafiłeś idealnie. W lekcjach wyjaśniamy  często niezrozumiałe dla amatorów funkcje oraz narzędzia Photoshopa w  łatwy i przystępny sposób. Dowiesz się między innymi jak posługiwać się  piórem, pracować na ścieżkach, tworzyć zaawansowane maskowania. Nauczysz  się korzystać z obiektów inteligentnych, odkryjesz nowe możliwości  pędzla, opcji mieszania. Poznasz zaawansowane techniki zaznaczeń oraz  wycinania.

Photoshop dla grafika - następny poziom

W  kursie uczysz się tworząc graficzne projekty. Dzięki temu  zaprojektujesz nowoczesny interface aplikacji, elementy webdesignu.  Zobaczysz jak prawidłowo wykonać powtarzający się wzorek, ruchomą  animację. Stworzysz od podstaw ikony oraz wektorową postać. Nauczymy Cię  projektować w stylu flat design. Jest to jeden z popularniejszych  trendów w projektowaniu stron oraz grafiki, który utrzymuje swoją  pozycję lidera już długi czas. Zobacz czym cechuje się ten styl, poznaj  sztuczki oraz metody uzyskania projektów zgodnych z płaską ideologią.  Oczywiście nie zabraknie również szczegółowej wiedzy z zakresu typografi  oraz efektów trójwymiarowych.

Elementy designu

Zobacz  jak pracować z grafiką wektorową w Photoshopie, jak korzystać z próbek  kolorów, biblioteki, obszarów kompozycji, obiektów inteligentnych.  Poznaj najlepsze praktyki pracy, znane zawodowcom. Naucz się stosowania  linii pomocniczych, siatek, miarek oraz wyrównywania w taki sposób, żeby  w Twoim projekcie wszystkie proporcje zawsze były idealne. Poznasz mało  znane zastosowanie pędzla mieszającego.

Ścieżki, kształty, pióro

Nauczysz  się tworzyć kształty bez względu na ich stopień skomplikowania.  Zaprojektujesz logo, graficzną wstęgę, wektorową ikonę, herb oraz  animowanych bohaterów. Przekonasz, że w Photoshopie bez problemu  poradzisz sobie ze wszystkimi elementami grafiki wektorowej. Wykonasz  zaawansowany projekt gdzie nauczysz się korzystania ze ścieżek, pióra  oraz opcji mieszania.

Wycinanie, zaznaczenia

Każdy  szanujący się grafik powinien znać metody na wycięcie skomplikowanych  obiektów. Przekonaj się, jak za pomocą funkcji obliczenia można wyciąć  drzewo. Zobacz jak wyciąć włosy i usunąć kolorowe przebarwienia  pozostałe po poprzednim tle. W innym projekcie zobaczysz jak  zdefiniowanego własnego pędzla pomoże Ci wyciąć skomplikowaną sierść od  zwierzaka.

Typografia / animacja / 3d

Poznaj  etapy tworzenia graficznej animacji w programie Photoshop korzystając z  osi czasu. Nauczysz się symulować technikę 3d, dzięki czemu Twoje  projekty nabiorą przestrzeni. Nauczysz się technik związanych z  typografią, dzięki czemu utworzysz ciekawe efekty tekstowe.

Zwiększ swoją produktywność

W  kursie poznasz triki oraz skróty przyśpieszające pracę. Dowiesz się jak  w Photoshopie korzystać z gotowych mockupów. Poznasz różne techniki  nakładania grafiki na obiekt. Zobaczysz jak pracować z filtrem o nazwie  punkt zbiegu. Nauczysz się korzystać z kształtów własnych i wykorzystasz  je do utworzenia gotowego mockupu.
Przekonaj się jak obiekty inteligentne mogą uprościć projektowanie.

Who this course is for:
 • Każdy kto chce nauczyć się nowych umiejętności w Photoshopie
Course content
Expand 32 lectures 09:09:27
+ Kurs Photoshop dla grafika
32 lectures 09:09:27
Tworzenie ikon
26:01
5. Photoshop jak posługiwać się piórem
16:19
6. Radio
37:53
7. Okręgi
26:11
8. Jak zrobić animację wybuch
25:54
9. Tekstura pofałdowana
07:37
10. Narożnik, wstęga
08:05
11. Photoshop wzorek
15:16
12. Interface UI
22:21
13. Jak utworzyć projekt opakowania, okładki, mockup
15:11
14. Poprawa jakosci pliku rastrowego
09:13
15. Projektowanie w stylu flat design
54:49
16. Próbki kolorow
05:06
17. Typografia
18:38
18. Typografia
10:55
19. Zakrzywiona typografia
04:58
20. Zmiana kolorów
14:53
21. Wektorowa sowa
20:23
22. Jak nałozyć na obiekt szklany blask
07:30
23. Memphis design
13:57
24. Hurtowa zmiana rozmiaru
03:33
25. Pseudo 3d
18:40
26. Wycinanie
16:24
27. Wycinanie 2
16:52
28. Wycinanie3
04:43
29. Korekta wycinania pędzlem zdefiniowanym
21:55
30. Low poly
15:53
31. Herb
13:16
32. Logo
15:26
33. Menu DVD
23:08