Як створити он-лайн курс в Microsoft OneNote Class Notebook
5.0 (1 rating)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
11 students enrolled

Як створити он-лайн курс в Microsoft OneNote Class Notebook

Все, що Вам необхідно знати про створення онлайн-курсу в Microsoft OneNote Class Notebook / Office 365
5.0 (1 rating)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
11 students enrolled
Last updated 9/2017
Ukrainian
Current price: $34.99 Original price: $49.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 1.5 hours on-demand video
 • 1 article
 • 1 downloadable resource
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • На прикладі Microsoft Office 365 ви навчитеся використовувати ІТ-платформу бізнес-класу у викладанні навчального матеріалу, дізнаєтеся про рецепти емоційного включення студентів у навчальний процес за допомогою онлайн-інструментарію, що надає OneNote Class Notebook
 • Ви переконаєтеся, що онлайн-супроводження вашої навчальної дисципліни на платформі OneNote Class Notebook – це не складно та доступно навіть для початківця
 • Ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як запроваджувати окремі онлайн-інструменти платформи Microsoft Office 365 у традиційний навчальний процес, а також отримаєте поради щодо вашого подальшого розвитку у сфері змішаного навчання
Requirements
 • для проходження курсу необхідна підписка на онлайн-сервіс Microsoft Office 365
 • для успішного використання набутих на курсі знань та навичок необхідно переконатися, що Ваша організація (університет, школа тощо) отримала безкоштовну підписку на план "Office 365 для навчальних закладів"
 • для створення онлайн-курсу достатньо мати навички роботи з електронними документами (Word, Power Point) та найпростішими онлайн-функціями (отримання посилання на файл, копіювання та завантаження інформації)
Description

Онлайн-навчання упевнено перетворюється на повсякденну практику вітчизняної вищої школи. В університетах вже не є новиною дистанційна форма навчання. Все більше викладачів переходять до онлайн-підтримки своїх традиційних університетських дисциплін за допомогою різноманітних ІТ-платформ, серед яких найпопулярнішими залишаються системи управління навчальним середовищем (LMS) на зразок Moodle.

Проте для підготовки (у т. ч. перепідготовки, підвищення кваліфікації) фахівців економічного профілю, несумнівний інтерес можуть представляти онлайн-платформи бізнес-класу, які активно використовуються підприємствами різних сфер діяльності та можуть успішно застосовуватися у навчальному процесі. Саме такий приклад являє собою платформа Microsoft Office 365 – платний хмарний власницький інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft. Пакет призначений для використання в компаніях — від малого бізнесу до великих підприємств. Проте, майбутні економісти (підприємці, фінансисти, менеджери) можуть познайомитись з цією платформою ще на етапі навчання в університеті, оскільки сьогодні Office 365 також стає доступним для освітніх установ.

У курсі ви познайомитесь з можливостями бізнес-платформи Microsoft Office 365 у навчальному процесі. На прикладі одного із комплексних застосунків цієї платформи ви дізнаєтеся як забезпечити онлайн-підтримку викладання навчального курсу за моделлю змішаного навчання.

У курсі йдеться про:

 • можливості, що відкриває онлайн-курс на платформі Microsoft Office 365 для викладачів та студентів;
 • досвід створення онлайн-курсів у OneNote Class Notebook в університетській освіті;
 • технологію розробки та постановки університетського курсу в онлайн-форматі у OneNote Class Notebook;
 • керування онлайн-курсом у OneNote Class Notebook як складовою комбінованого навчального процесу (офлайн + онлайн);
 • корисні онлайн-інструменти навчання на основі OneNote Class Notebook;
 • перспективи запровадження онлайн-підтримки викладання традиційних університетських дисциплін економічного профілю із використанням ІТ-рішень бізнес-класу.

«Смаколики» курсу:

 • методичні поради щодо підготовки навчального контенту онлайн-курсу;
 • покрокова інструкція роботи із застосунком OneNote Class Notebook;
 • електронний ілюстрований посібник про створення онлайн-курсу у OneNote Class Notebook (у форматі PDF).

Зміст курсу та компетентності, яких ви набудете:

Ви зможете швидко та у пізнавальній формі познайомитись з можливостями реалізації моделі змішаного навчання за допомогою застосунків Microsoft Office 365 та переконатися, що маючи базові навички роботи з офісними онлайн-сервісами, можна створювати сучасні навчальні курси з елементами дистанційного навчання.

На прикладі Microsoft Office 365 ви навчитеся використовувати ІТ-платформу бізнес-класу у викладанні навчального матеріалу, дізнаєтеся про рецепти емоційного включення студентів у навчальний процес за допомогою онлайн-інструментарію, що надає OneNote Class Notebook.

Ви переконаєтеся, що онлайн-супроводження вашої навчальної дисципліни на платформі OneNote Class Notebook – це не складно та доступно навіть для початківця!

Ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як запроваджувати окремі онлайн-інструменти платформи Microsoft Office 365 у традиційний навчальний процес, а також отримаєте поради щодо вашого подальшого розвитку у сфері змішаного навчання.

Цей курс призначений для тих, хто хоче урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів. Курс допоможе вам відкрити нові горизонти у викладанні за допомогою онлайн-інструментів!

Цільова аудиторія

Курс буде корисний для:

 • викладачів вищої школи, які прагнуть урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів, які не бояться експериментувати, які «ЗА» сучасний підхід до організації навчання;
 • бізнес-тренерів, фасилітаторів, коучів, які займаються перепідготовкою та підвищенням кваліфікації фахівців у системі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів (особливо економічного профілю);
 • учителів середньої школи (переважно старших класів) та викладачів позашкільних закладів, які прагнуть до розширення фахової компетентності своїх випускників та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці за умов постіндустріального світу;
 • користувачів Microsoft Office 365, які опановують «секрети» роботи із застосунками цього інтернет-сервісу та відкриті до нових знань!

Приєднуйтесь до нас, крім того, що Ви не втрачаєте нічного! 

Ми гарантуємо Вам можливість повернути повну вартість курсу протягом 30 днів із дня його придбання, якщо курс не буде для Вас корисним!

Who this course is for:
 • початківці у змішаній формі навчання - викладачі, які тільки починають розробляти онлайн-курси
 • викладачі вищої школи, які прагнуть урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів, які не бояться експериментувати, які «ЗА» сучасний підхід до організації навчання
 • бізнес-тренери, фасилітатори, коучі, які займаються перепідготовкою та підвищенням кваліфікації фахівців у системі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів (особливо економічного профілю)
 • учителі середньої школи (переважно старших класів) та викладачі позашкільних закладів, які прагнуть до розширення фахової компетентності своїх випускників та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці за умов постіндустріального світу
 • користувачі Microsoft Office 365, які опановують «секрети» роботи із застосунками цього інтернет-сервісу та відкриті до нових знань
Course content
Expand all 17 lectures 01:19:35
+ Створення курсу в OneNote Class Notebook
9 lectures 55:20
Вихідна інформація для онлайн-курсу
05:31
Як налаштувати блокнот OneNote Class Notebook під онлайн-курс?
10:30
Завантаження навчального контенту у блокнот OneNote Class Notebook
14:59
Як працювати з персональним кабінетом (блокнотом) студента?
08:22
Спільна робота у OneNote Class Notebook
03:09
Інструменти керування блокнотом OneNote Class Notebook
05:17
Про переваги онлайн-курсу у OneNote Class Notebook
00:51
+ Додаткові матеріали
1 lecture 00:48

Посилання на текстовий ілюстрований посібник до курсу

Посібник "Онлайн-курс на платформі OneNote Class Notebook" (PDF)
00:48