Onelee Standart Sürüm Ön Muhasebe Eğitimi

Ön muhasebe eğitimi
Free tutorial
Rating: 4.2 out of 5 (193 ratings)
8,853 students
1hr 9min of on-demand video
Turkish

Ön Muhasebe
Burada olmanızın nedeni sık sık duyduğunuz ön muhasebe kavramının nasıl işletileceğini ve Onelee ön muhasebe programını öğrenmeyi canı gönülden arzulamanızdır. Yeni kurulmuş bir işletme, hali hazırda devam işiniz veya işletmede çalışmaya başlayan birey iseniz doğru yerdesiniz.

Requirements

  • Onelee Standart Sürümün Bilgisayarınızda Kurulu Olması

Description

Onelee olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı tam karşılayan yazılımlar üretiriz. Bu yazılımları kullanmaya başladıktan sonra doğru bir tercih yaptığınızı gönülden hissedersiniz. Bunun en büyük nedeni işletmenizin ve sektörünüzün yazılımsal ihtiyaçlarını önceden tespit eder ve yeni geliştirmeler yayınlarız. Her zaman yeni bir program olarak kullanırsınız. Ayrıca belirtmek istediğimiz en önemli hususlardan biriside; tüm ürünlerimiz sınırsız süreli kullanıma sahip olduğundan hazırladığımız videoları kendi programınızdan uygulamanız daha kolay olur. Süre sınırı yüzünden eğitiminiz yarıda kalmaz.

Who this course is for:

  • Ön muhasebe öğrenmek isteyen herkes

Instructor

ONELEE MUHASEBE YAZILIMLARI
Onelee Software
  • 4.2 Instructor Rating
  • 193 Reviews
  • 8,853 Students
  • 1 Course

Onelee olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı tam karşılayan yazılımlar üretiriz. Kullanmaya başladıktan sonra doğru bir tercih yaptığınızı gönülden hissedersiniz. Bunun en büyük nedeni işletmenizin yazılımsal ihtiyaçlarını önceden tespit eder ve yeni geliştirmeler yayınlarız. Her zaman yeni bir program olarak kullanırsınız. Ayrıca belirtmek istediğimiz en önemli hususlardan biriside; tüm ürünlerimiz sınırsız süreli kullanıma sahip olduğundan tüm eğitimleri süre sınırı olmadan deneyerek ve uygulayarak tamamlayabilirsiniz.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses