NLP ile Hızlı ve Kolayca İngilizce Konuşmayı Öğren

Hızlı ve Kolay İngilizce Konuşmayı Öğren
Free tutorial
Rating: 3.6 out of 5 (858 ratings)
42,004 students
2hr 27min of on-demand video
Turkish

Hızlı ve Kolay İngilizce Konuşmak
NLP Tekniği ile Yabancı Dil Öğrenmek

Requirements

  • Temel ingilizce

Description

Nöro linguistik Programlama – Neuro Linguistic Programming

Nöro : Yaşamdaki deneyimlerimizin beş duyumuz aracılığı ile algılanması ve işlenmesi.

Linguistik : Sözlü – sözsüz iletişim ve davranışlarımız aracılığı ile düşüncelerimizi yansıtma tarzımız.

Programlama : zihnimizin iç programlarını kullanarak düşüncelerimizi ve iletişimimizi belirlediğimiz ve arzuladığımız hedeflere ulaşacak şekilde düzenlemek.

NLP English, klasik öğrenme metodlarına (kitap, cd ve deftere) ihtiyaç duymayacağınız, kendinizdeki ilerlemeyi günden güne fark edebileceğiniz,eğlenerek öğreneceğiniz bir programdır. Biz yeni bir dili öğrenmeniz için her şeyi düşündük. Yapmanız gereken tek şey önce kendinize inanmak...

NLP en iyi iletişimcileri incelemiş ve insan iletişimindeki sistemsel yapıyı kurmuştur. Mükemmel insanları modelleme yolu ile pratik araç ve metotlar geliştirmiştir. Bu araçlar iş dünyasında, işe alma, eğitim, satış, müzakere ve yönetimde; iş dünyası dışında ise eğitim, hukuk ve spor alanlarında kullanılmaktadır. Bununla birlikte NLP sadece teknik ve araçlardan ibaret değildir. NLP, merak, keşif ve eğlence çerçevesi üzerine kurulu bir düşünme biçimidir.

NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika'da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir.

Bu yöntem İngilizce öğrenme sürecine adapte edilerek NLP tekniği kullanılarak hızlı ve kolay İngilizce öğrenme seti hazırlanmıştır.

Bu güne kadar yaptığımız şeyleri yaparsak aynı sonuçları alırız, farklı sonuçlar almak istiyorsak farklı şeyler yapmalıyız, bu da şu an olduğumuzdan farklı birisi olmamızı gerektiriyor.

Who this course is for:

  • Mühendisler
  • Teknikerler
  • Öğrenciler
  • Hobiciler

Instructor

Technical School Online Technology Training Center
  • 3.6 Instructor Rating
  • 2,299 Reviews
  • 76,455 Students
  • 32 Courses

With the developing technological world and the speed of change, we must be in a state of continuous development and learning. Human life, our life span is prolonged and the professions we learn are completely destroyed or changed during this long life. In order to survive in the future, individuals must be open to continuous development and learning. With our online training sets, we aim to contribute to the creation of happy, step-by-step individuals and the cultured, environmentally conscious and knowledgeable communities of these individuals.
Yours truly.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses