Udemy

Mini Linux Kursu

Bu kursta hep birlikte Linux'un mantığı anlamaya çalışacağız.
Free tutorial
Rating: 3.6 out of 5 (263 ratings)
13,879 students
1hr 41min of on-demand video
Turkish

Temel anlamda Linux hakkında bilgi sahibi olacak.

Requirements

  • Temel anlamda Linux hakkında fikir sahibi olmanız kursa adapte olabilmeniz için size kolaylık sağlayacaktır.
  • Bunun dışında kurs esnasında soru sorarak ve alternatif ücretsiz videoları izleyerek de sıfır bilgiyle kursa başlayabilirsiniz. Zaman ve bilgim el verdiği ölçüde sizlere yardımcı olacağım.

Description

Kursun amacı sizlerle birlikte katılımcı bir platform oluşturarak işin mantığını hiç yitirmeden hep birlikte Linux'u derinlemesine öğrenmektir. Kurs ilk yayınlandığı zaman temel konulara değinmektedir. Ancak ilerleyen zamanlarda Ubuntu Server, Linux Administration gibi konu başlıkları da kursa eklenecektir. Sizlerin katılımı ve ortak çalışmalarda ücretsiz olan kursumuzda bağımsız olarak yer alabilir. Kurs, baştan sona izlenilebileceği gibi katılımcı ihtiyaç duyduğu başlıkları da izlemekle yetinebilir.

Who this course is for:

  • Linux konusuna ilgi duyan herkes faydalanabilir.

Instructor

Tıbbi ve mücerrabat çalışmaları
Burak Candan
  • 4.1 Instructor Rating
  • 290 Reviews
  • 14,101 Students
  • 4 Courses

Bilişimle başladığımız Udemy eğitmenliği maceramız tıbbi eserlerin meraklılarıyla buluşturulmasıyla devam ediyor. Birkaç yıl önce yolumuz "Tıbb-i İlmihal" eserinin latinize edilmesine rastladığından beri bu alanda tecrübe derlemeleri ve çeviri faaliyetlerine devam ediyorum. Çalışmalarımıza gerek ana dilimiz olan Türkçe'de gerekse yabancı dillerde  yayınlar ekleyerek güçlendirmeye ve çeşitlendirmeye çalışmaktayız. Şifalı bitkilerden sonra müzikle tedavi içeriğimizle sunduğumuz bilgileri güçlendirme yolunda ilerliyoruz.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses