Microsoft Word Kursu

Microsoft Word Öğren, Profesyonel İş Yazışmaları Yap!
Rating: 4.5 out of 5 (186 ratings)
3,542 students
Turkish
Word kullanarak profesyonel belge düzenlemeyi öğreneceksiniz.

Requirements

 • Microsoft Word, günümüzde akıllı telefonlardan bile kullanılabilen bir programdır, ancak öğrenme aşamasında bir bilgisayara ihtiyacınız var. Öğrendiklerinizi pratiklere dökmeniz gerek ve bilgisayar dışındaki bir cihazdan bunları yapmak konfor seviyenizi çok düşürecektir. O yüzden herhangi bir masaüstü/dizüstü bilgisayar sahibi olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Description

Microsoft Word, iş yerinde günlük hayatta yapılan her türlü yazışmaların bilgisayar yardımıyla yazılmasını sağlayan bir kelime işlemci programıdır. Günümüzde Word kullanmayı bilmeyen bir kişi kendini girişimci, iş adamı/kadını diye tanımlayamaz. Çünkü iş hayatında yer alıyorsanız ya da almak istiyorsanız, bir takım donanımlara sahip olmak zorundasınız. Microsoft Word kullanmayı bilmek de bu donanımlardan biri. İş hayatında farklı firmalarla, müşterilerle hatta devlet kurumlarıyla iletişimler kuracaksınız, onlara dosyalar halinde raporlar göndermeniz gerekecek. İşte bu noktada Word bilmemek sizi çok utanç verici bir konuma düşürebilir. Profesyonel bir imaj vermek istiyorsanız ve ciddi iş hayatına adım atmayı planlıyorsanız, bu kursu almanız gerekmektedir.

Who this course is for:

 • Aktif iş hayatında ya da öğrenci olan, Word dokümanlarını sıkça kullanması gereken herkes.

Course content

2 sections28 lectures1h 42m total length
 • Procente Yurt İçi E-Ticaret Danışmanlığı
  00:49
 • Procente Yurt Dışı E-Ticaret Danışmanlığı
  00:48

Instructor

Procente E-Ticaret Danışmanlık Şirketi Kurucusu
Berke Aliyazıcıoğlu
 • 4.5 Instructor Rating
 • 578 Reviews
 • 29,713 Students
 • 2 Courses

I was born in Istanbul in 1992, I have finished my language training at the Diablo Valley College International Education Center, San Francisco/California. After that, I moved to London and enrolled University of Westminster Business Management Entrepreneurship. I have been living in London for 3 years. I am running my own e-commerce company, also providing consultancy service for important companies in Turkey. I have a book for Amazon FBA, and it's in the top sales list for its category in my country.