Microsoft Excel Öğreniyorum
0.0 (0 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1 student enrolled

Microsoft Excel Öğreniyorum

A'dan Z'ye Excel Programını Kolay ve Pratik Şekilde Öğrenin ve Excel'i Profesyonelce Kullanarak Fark Yaratın
0.0 (0 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1 student enrolled
Created by Office Uzmanı
Last updated 5/2019
Turkish
Current price: $13.99 Original price: $19.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
  • 2.5 hours on-demand video
  • 28 downloadable resources
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
  • Microsoft Office programlarını temel düzeyden ileriye doğru kolayca öğrenin
Requirements
  • Bilgisayar
  • Öğrenme isteği
  • Tekrar yapmak için ayrılması gereken zaman
Description

Bu eğitim seti Temel Excel ve İleri Excel eğitim konularından oluşmaktadır. Eğitim setinde exceli temel düzeyden ileri düzeye doğru örnekler ve uygulamalarla öğreneceksiniz. Aynı zamanda eğitim videolarında yer alan excel dosyaları da eğitim seti içerisinde yer almaktadır. Excel’i pratik ve profesyonelce kullanmak istiyorum diyorsanız eğim videolarını izledikten sonra verilen örnekleri tekrarlayarak bu isteğinize ulaşabilirsiniz.

Who this course is for:
  • Microsoft Office programlarını etkili ve doğru kullanmak, ayrıca zamanımı da doğru yönetmek istiyorum diyorsanız bu eğitim içerikleri tam size göre hazırlanmıştır. Kolay ve pratik uygulamalarla Office programlarını kolayca öğrenin..
Course content
Expand all 19 lectures 02:41:53
+ Excel Temel
10 lectures 01:22:55

Microsoft Excel'in ilk eğitim videosunda Excel programını ve çalışma kitabı yapısını yakından tanımış olacaksınız. Excel'in en temel işlemleri olan dosyayı kaydetme, yeni dosya oluşturma ve kayıtlı dosyaları ekrana getirmek eğitim konuları içerisinde yer almaktadır. Klavye kısayolları da tüm eğitim videolarında yer almaktadır.

Preview 08:30

Bu eğitim videosunda veri girişi, veri düzenleme ve excel tablolarıyla çalışmak konularını öğreneceksiniz. Aynı zamanda Excelin hızlı doldurma özelliğini de kullanmayı öğreneceksiniz..

Preview 07:34

Bu eğitim Excel'in Hızlı Çözümleme özelliği ile kolay yoldan sonuçlara ulaşmayı öğreneceksiniz.Aynı zamanda Seriler ve Otomatik Doldurma özelliklerini kullanmaya ve tarihleri planlamayı öğreneceksiniz.

Hızlı Çözümleme,Otomatik Doldurma,Seriler
07:24

Bu eğitim videosunda çalışma sayfası ekleme, silme ve gizleme işlemlerini öğreneceksiniz.

Çalışma Sayfasını Düzenleme
07:51

Bu eğitimde excel formülleriyle çalışmayı öğreneceksiniz.

Excel Formülleriyle Çalışmak
08:32
Excel Fonksiyonları Kullanmak
07:55
Eğersay Fonksiyonu
08:32
Biçimlendirme
09:36
Sayfa Yapısı
07:11
Grafik
09:50
+ İleri Excel
9 lectures 01:18:58

İleri Excel eğitiminin ilk videosunda raporlamanın en temeli olan "Sırala" işlemini öğreneceksiniz.Aynı zamanda bir raporlama yöntemi olan "Birleştir" işlemi de video konularındandır.

Tablolar ve Veri Yönetimi-1
08:37

Bu İleri Excel eğitim videosunda ise Excel'de en sık kullanılan Otomatik filtre işlemini ve inceliklerini öğreneceksiniz.

Tablolar ve Veri Yönetimi-2
08:29

Gelişmiş Filtre işlemini kullanmayı ve gelişmiş filtreleme ile raporlamanın nasıl yapıldığını bu eğitim videosunda öğreneceksiniz.

Tablolar ve Veri Yönetimi-3
08:09

Excelin önemli raporlama işlemlerinden biri olan Alttoplam kullanımı ve hücreye veriş kontrollerini sağlayan Doğrulama işlemi bu eğitim videosunda yer almaktadır.

Tablolar ve Veri Yönetimi-4
09:18

Koşullu biçimlendirme işlemiyle ilgili tüm bilgileri bu eğitim videosunda bulabilirsiniz.

Koşullu Biçimlendirme
09:19

Excel'in en önemli fosnksiyonlarından biri olan Düşeyara ve  yatayara fonksiyonlarının kullanımlarını ve aynı zamanda veritabanı fonksiyonlarıyla (Vseçtopla-VseçOrt-VseçMak-VseçMin) koşullu işlem yapmayı ve fonksiyonlarla raporlamayı bu eğitim videosunda öğreneceksiniz.

Düşeyara-Yatayara ve Veritabanı Fonskiyonları
09:10

Bu eğitim videosunda Eğer fonksiyonunun kullanımı ve Eğer ile birlikte ve -yada fonksiyonlarının kullanımlarını da öğreneceksiniz.

Eğer Fonksiyonu-Eğer Ve Yada Kullanımı
08:17

Excel'in metinsel (büyükharf, küçükharf, yazım.düzeni, soldan, sağdan, parçaal, birleştir) fonksiyonları bu eğitim videosunda yer almaktadır. Aynı zamanda sayfa koruması ve çalışma kitabının korunması da bu eğitim videosunun konularındandır.

Metinsel Fonksiyonlar ve Dosya Güvenliği
08:41

Excel'in en önemli raporlama işlemi olan Pivottable ile ilgili bilgileri temelden ileri düzeye kadar bu eğitim videosunda detaylıca bulabilirsiniz.

Pivot Table-Pivot Chart
08:58