Udemy

Microsoft Excel Kursu

Excel öğrenin, her şeyi hesaplayıp analiz ustası olun!
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (779 ratings)
11,064 students
1hr 58min of on-demand video
Turkish

2 saat gibi kısa bir sürede temel Excel kullanmayı öğreneceksiniz.
Finansal muhasebeyi kendiniz tutabileceksiniz.
Çeşitli analizler öğreneceksiniz.
Kendi matematiksel hesaplarınızı yapabileceksiniz.

Requirements

  • Bir adet bilgisayar. Bilgisayarınıza Excel'i indirdikten sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Description

Uzun, laf salatası dolu karmaşık kurslar gözünüzü mü korkuttu? 2 saat gibi kısa bir sürede sıfırdan Excel öğrenmek ister miydiniz? Bir film süresi kadar sürede orta seviye Excel kullanabileceksiniz!

Excel, Microsoft tarafından yayınlanan verileri depolamaya, organize ve analiz etmeye yarayan bir hesap tablosu (spreadsheet) programıdır. Karmaşık bilimsel dataların analiz edilmesi, finansal tabloların yorumlanması, akademik problemlerin çözümü gibi birçok alanda kullanılan Excel aynı zamanda günümüzün en popüler hesaplama yazılımıdır.

Excel kullanarak iş hayatında kendi hesap ve analizlerinizi yapabilecek, ve size sağladığı yüzlerce ayrıcalığı fark edeceksiniz. Sadece Excel bilmek bile bir iş başvurusunda CV'nizi çok güçlendirecek, sizi öteki adaylardan bir adım öne taşıyacaktır. Binlerce veriyi, tablo veya liste halinde kayıt olarak tutabilir o anki ihtiyaca göre Excel'in sunmuş olduğu çok sayıda formüller sayesinde hesaplamalar ve analizler yapabilir, grafikler, özetler, raporlar hazırlayabiliriz.

Exceli kimler kullanabilir? Excel kullanan kişiler sadece bankacılar ya da muhasebeciler değildir. Akademisyenler, öğretmenler, küçük işletme sahipleri, grafik tasarımcıları, eğitim danışmanları ve adı her ne olursa olsun Excel herkes için faydalıdır. Excel öğrenmekten korkmayın. Günümüzde Excel kullanmak oldukça kolaylaştı. Bu sebeple kendinize bir şans verin. Kötü haber ise Excel kullanmayı bilmeyenler işe alımda arka plana atılıyor. Günümüzde sizden teknolojiyi etkin kullanmanız bekleniyor. Bu yüzden bugün bu kursa 2 saatinizi ayırmanız gelecekte size için çok önemli bir avantaj olarak dönebilir!

Who this course is for:

  • Uzun, gereksiz laf salatasıyla dolu karmaşık kurslar yerine 1 tane film takıp izlemiş gibi Excel öğrenmek isteyen insanlar

Instructor

Professional Trader & Investor
Berke Aliyazicioglu
  • 4.3 Instructor Rating
  • 2,615 Reviews
  • 54,699 Students
  • 4 Courses

I am a full time trader and investor. I was born in Istanbul in 1992, I have finished my language training at the Diablo Valley College International Education Center, San Francisco/California. After that, I moved to London and enrolled University of Westminster Business Management Entrepreneurship. I am living in Sheffield now.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses