Udemy

Metoda Lean Startup w Praktyce!

Model Biznesowy: Jak stworzyć własny produkt fizyczny i sprzedać go z zyskiem?
Free tutorial
Rating: 4.1 out of 5 (50 ratings)
2,273 students
1hr 32min of on-demand video
Polish

Zapoznasz się z Metodą Lean StartUp
Stworzysz swój własny produkt fizyczny i znamionach innowacji
Będziesz w stanie zarabiać na swoim własnym produkcie
Dowiesz się jakie są newralgiczne punkty i czego unikać!
Poznasz podejście praktyka, realnie wykorzystującego Lean Startup w swoim biznesie

Requirements

 • Dobra Wola
 • Energia
 • Nuta Determinacji

Description

Metoda Lean Startup w Praktyce! To kurs stworzony dzięki zaproszeniu autora do współpracy przy większym projekcie pod nazwą "Nowoczesna Firma", w którym praktycy dzielą się swoimi najlepszymi doświadczeniami.

Nagranie przyniosło tak duży pozytywny oddźwięk, że postanowiliśmy udostępnić go również na tej platformie, aby więcej osób miało okazję z niego skorzystać.


Kurs kierowany jest głównie do osób na podstawowym i średnio-zaawansowanym poziomie prowadzenia biznesu.

Odnosi się przede wszystkim do modelu prowadzenia własnej firmy na podstawie stworzonego przez siebie produktu fizycznego. Tak, aby mógł być sprzedawany w różnych kanałach dystrybucji.


Kurs ma za zadanie przeprowadzić Cię, przy wykorzystaniu metody Lean Startup, od fazy Twojego pierwszego pomysłu, przez pierwsze zmiany wynikające z testowania go na  prawdziwym rynku aż po prototyp, który realnie możesz zacząć sprzedawać w wybranym przez siebie kanale dystrybucji.

Lean - z ang. oznacza szczupły - chodzi zatem o to by projekt biznesowy, który właśnie tworzysz, kosztował jak najmniej Twojego kapitału i czasu.


Dzięki temu, że skupisz się na najważniejszych elementach, to jesteś w stanie dość szybko osiągnąć rentowność. Zyski, które osiągniesz, będziesz mógł dalej reinwestować w firmę, co w pewnym momencie pozwoli na stworzenie atrakcyjnego źródła dochodu, a może nowego sposobu na życie.


Metoda Lean jest znana od lat '70 XX w. zapoczątkowana w Japonii przez firmę TOYOTA, dziś powszechnie stosowana w rozwiązaniach z Doliny Krzemowej, dzięki której zyskała popularność w całym Start UP'owym świecie. 


Kurs Metoda Lean Startup w Praktyce! Ma za zadanie pokazać tym, którzy jej nie znają jak prowadzić startup oparty o "szczupłe zarządzanie", ustrukturyzować wiedzę tym którzy mieli z nim styczność i przeprowadzić Cię przez cały proces tzw. prototypownia.

Co ważne odnosi się on do bezpośrednich doświadczeń autora przy tworzeniu własnej marki APIRAW'S, oraz konsultacji biznesowych, jakich udziela w ramach Fundacji Lema.


Zapraszamy serdecznie do udziału w kursie!Pozdrawiamy,

Zespół Fundacji Lema

Who this course is for:

 • Każdy kto myślał o tym, aby wypuścić własny produkt na rynek
 • Każdy, kto chce postawić pierwsze kroki w biznesie i przydałyby mu się wskazówki od kogoś bardziej doświadczonego
 • Każdy kogo interesuje Lean Management i Lean startup
 • Każdy kto chce szybko wdrażać nowe kompetencje i dynamicznie wprowadzać lepszą jakość do swojego życia.

Instructor

Twórca Własnego Universum Projektów
Marcin Kapusta
 • 4.4 Instructor Rating
 • 175 Reviews
 • 3,361 Students
 • 2 Courses

Marcin Kapusta jest prezesem Fundacji Lema, platformy do analizy trendów przyszłości i biznesu oraz aktywnym CEO APIRAW’S, marki produkującej nowoczesne i naturalne posiłki, trafiającej do kilkudziesięciu tysięcy klientów.

W okolicach 2010 r. po nastawieniu na tworzenie projektów, stworzył kilkanaście dochodowych rozwiązań krótko i długoterminowych. Między innymi TRIP jedną z 3 największych marek wyjazdów grupowych w Polsce. Wdraża rozwiązania oparte o trendy przyszłości i naturalne rozwiązania.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses