Medytacja
5.0 (2 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
19 students enrolled

Medytacja

Medytacja kreatywna dla początkujących i zaawansowanych. Nauka oddechu, wyciszenia oraz wyczucia i poprowadzenia energii
5.0 (2 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
19 students enrolled
Created by Aleksandra Mason
Last updated 8/2019
Polish
Current price: $41.99 Original price: $59.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 1 hour on-demand video
 • 1 downloadable resource
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Uczestnik nauczy się efektywnie medytować, w celu wyciszenia umysłu, obniżenia poziomu stresu, zrównoważenia emocji i uruchomienia kreatywności i procesów twórczych w mózgu.
 • Uczestnik poczuje i doświadczy, czym jest energia, czyli z czego zbudowane jest jego ciało i umysł.
 • Uczestnik pozna w praktyce proces i prawo przyciągania i kreacji.
Requirements
 • Medytację można wykonywać w dowolnym momencie dnia i w dowolnym miejscu.
Description

Kurs medytacji z Olą Mason to godzinna lekcja teorii i praktyki wyciszenia i uspokojenia umysłu. Kurs ten nie tylko pozwoli Ci się maksymalnie wyciszyć i poczuć swój naturalny rytm, wibrację energii w Twoim umyśle i ciele. Ale także otworzy przed Tobą drzwi do prawdziwej kreacji. Dzięki temu kursowi uda Ci się odblokować swój potencjał, kreatywność i prawdziwą moc tworzenia.

Who this course is for:
 • Kurs jest dla każdej osoby, która pragnie spokoju i wyciszenia.
 • Kurs jest dla osób, które mają trudność w rozwiązywaniu życiowych problemów i mają trudność w podejmowaniu decyzji.
 • Kurs jest dla osób, które chcą nauczyć się konstruktywnego i kreatywnego rozwoju osobistego i poszukują odpowiedzi na pytania: kim jestem, czego ja chcę, jak powinno wyglądać moje życie.
 • Kurs jest dla osób twórczych, których potencjał kreacji chwilowo został zablokowany.
 • Kurs jest dla każdej osoby, która pragnie poznać siebie bliżej i połączyć ze swoim prawdziwym ja.
Course content
Expand all 6 lectures 54:18
+ Wstęp
3 lectures 18:17

W tym wykładzie wyjaśniam, jak działa medytacja i dlaczego medytujemy. Są trzy główne powody, dla których medytujemy: 1. Spokój i wyciszenie umysłu, zatrzymanie się w czasie i przestrzeni

2. Poczucie/wyczucie energii i tego kim jestem w sensie energetycznym i duchowym

3. Kreacja - stworzenie ekranu umysłu i przestrzeni w mózgu do realizacji marzeń oraz odpowiedź na pytanie - czego pragnę, jakie są moje marzenia, motywacje do życia, cele.

Preview 05:06

W wykładzie szczegółowo odpowiadam na pytanie, jak działa medytacja czyli jak z poziomu stresu i natłoku myśli mózg zmienia swoją strukturę i staje się spokojny i wyciszony. Wykład także odpowiada na pytania, co nam na co dzień najbardziej szkodzi (oprócz stresu) i dlaczego nie potrafimy odnaleźć wewnętrznej harmonii i równowagi.

Preview 05:14

W tym wykładzie omawiam 6 etapów medytacji, które wykonujemy krok po kroku. Odpowiadam na pytanie, jak z poziomu stresu przejść do poziomu kreacji i spełnienia.

6 Kroków Medytacji
07:57
+ Mózg i Medytacja
2 lectures 15:45

Wykład wyjaśnia, czym są fale mózgowe, jak zbudowany jest ludzki mózg oraz w jaki sposób ćwiczenie wibracji fal mózgowych wpływa na zmianę samopoczucia. W tej części wykładu dowiesz się, jak zmienić energię swoich emocji i zrównoważyć oraz odświeżyć swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Wibracja Fal Mózgowych
12:22

W trakcie tego wykładu dowiesz się, jaki jest dla Ciebie najlepszy i najzdrowszy oddech i jaką pełni on rolę podczas medytacji.

Oddech
03:23
+ Praktyka Medytacji
1 lecture 20:16

Wspólna medytacja sprawi, że poczujesz się bardziej rozluźniony i wyciszony. Poprowadzę Ciebie przez wszystkie etapy, od wibracji, przez oddechy aż po wyczucie energii oraz kreację i podziękowanie. Jeśli będziesz wykonywał tę medytację codziennie, Twoje życie zacznie się odmieniać, gdyż dzięki wyciszeniu poczujesz głębiej w swoim sercu, czego pragnie Twoja dusza i jaki jest Twój życiowy cel.

Praktyka Medytacji
20:16