Udemy

Matematik Fasikül-16 Fonksiyonlar

KOLAYDAN ileri seviyeye... Soru üzerinden pratik şekilde konu anlatımı. ORTAOKUL , LİSE , LGS, TYT-AYT , KPSS , YÖS
Free tutorial
Rating: 4.8 out of 5 (16 ratings)
1,974 students
1hr 9min of on-demand video
Turkish

Fonksiyon

Requirements

 • Not almak için Kağıt - Kalem

Description

1 temel konu anlatılmıştır.

Pratik biçimde Soru üzerinden konu anlatımı.


 • Fonksiyon -1     12:29

 • Fonksiyon -2     14:49

 • Fonksiyon -3     15:04

 • Fonksiyon -4     17:12

 • Fonksiyon -5     09:27


    LİSE ,  TYT-AYT  , KPSS  , YÖS öğrencileri faydalanabilir.

    Yeni başlayana göre konu anlatımı yapılmıştır.

    Önünüzde kağıt kalem mutlaka olmalıdır. Soruyu önce siz çözmeye çalışın ardından video çözümünü dinleyin daha iyi anlayacaksınız. GERÇİ BU METOT TÜM DERSLER İÇİN GEREKLİ..

    Videoların kısa olması odaklanmanıza yarayacaktır.

    HER VİDEODA BELLİ BİR SORU STİLİNE ODAKLANILMIŞTIR.

     Videoları izledikten sonra sizlerde mümkünse bazı soru bankalarını bitiriniz.  Öğrendiklerinizin kalıcı olması için muhakkak alıştırma yapmalısınız. Video çözümleri seyretmek sizlerin soru bankalarına rahat bir şekilde başlayabilmenizi ve verim almanızı sağlar. Bu gerçek her video anlatımı için geçerlidir.  Konusuna göre değişir ama  genellikle bir konu, 20-30 soru ile öğretilebilir biz öğretmenler için. Ama sizin o konuda başarı sağlayabilmeniz için en az 100 soru kadar daha  çözmelisiniz. Hedeflerinize bağlı olarak bu sayı 200-300 gibi soru çözme sayılarına ulaşmalıdır.

   DENEME ÇÖZMEYİ İHMAL ETMEYİN. Konu sıralı gidilince sorular rahatlıkla çözülüyor. Ama sıvınızda  konular karışık bir biçimde ve ardı ardına değişen sorular (konular) olarak gelecek. Bu durum da esasında çok önemli bir algı (konular arası geçiş) sorunu ortaya çıkarıyor. Bir test çözerken başında konunu ismi yazıyor ve mental olarak o konunun bilgisine hazırlanmış oluyorsunuz. Ve ardı ardına 50-100 soru çözmek zor olmuyor. Sınavınız da ise her konudan 1-2 soru gelmekte ve 1-1,5 dk içerisinde cevaplamalısınız, bu durumda konu bilgilerinizin de çok hızlı bir biçimde hatırlanması gerekmekte. Konu algınızın hızlanması için de tek yol bol miktarda DENEME çözmektir...

Who this course is for:

 • Lise - TYT-AYT - KPSS - YÖS

Instructor

Matematik Öğretmeni
ZAFER TÜRKMEN
 • 4.7 Instructor Rating
 • 437 Reviews
 • 6,931 Students
 • 25 Courses

 İletişim için instagram  :   zafer.akademi

1998 yılı eğitim fakültesini bitirdim. Dershane ve özel kollejlerde öğretmenlik yaptım. 2011 yılından beri özel ders, eğitim koçluğu eğitiminde bulunmaktayım. Farklı yayın evlerine birçok soru yazdım ve çözümlerini telefon uygulamarı için seslendirdim.

    MIT ( massachusetts-institute-of-technology) den online olarak dersler aldım ve bu dersleri baz alarak size sunduğum video derslerini hazırladım.

     Konu anlatımım direkt soru üzerinden olup, pratik ve seri (hızlı değil) bir anlayış benimsenmiştir.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses