LOGO Tiger 3 Enterprise Öğrenimi

Logo Tiger 3 Enterprise Üretim Modülleri Öğrenimi
Turkish
LOGO Tiger 3 Enterprise - Üretim Modulü ve alt menüler
LOGO Tiger 3 Enterprise - Üretim emri ve temel kavramlar
LOGO Tiger 3 Enterprise - İş emri nedir? İş emri-Reçete-Kaynak yönetimi ilişkileri
Logo Tiger 3 Enterprise - Kaynak Yönetimi Modülü

Requirements

 • Temel ERP kavramları

Description

Bu kurs, işletmesinde Logo Tiger 3 Enterprise kullanan ve üretimi işletmesine entegre etmek isteyen tüm işletmeler için faydalı bilgiler içermektedir.

Üretim modülü, kaynak yönetimi modülü ve üretim tanımları modülünden örneklerle kavramları anlatmaya çalıştım. Bu dersin sonunda işletmenizin üretimini ERP ile entegre duruma getirmek için gerekli olan tüm temel kavramları öğrenebileceksiniz.

Ayrıca ERP ile ilgilenmek isteyen öğrencilerin bilmesi gereken kavramlar da bu derslerde bulunmaktadır. Özellikle üretim modülleriyle ilgilenmek isteyen öğrencilerin bu derslerdeki kavramlara kesinlikle hakim olması gerekmektedir.

Who this course is for:

 • Endüstri Mühendisleri
 • ERP entegrasyonu sürecindeki işletmeler
 • ERP öğrenmek isteyenler

Course content

3 sections8 lectures1h 32m total length
 • LOGO Tiger 3 Enterprise - Üretim Emirleri
  13:44
 • LOGO Tiger 3 Enterprise - İş Emirleri
  14:56
 • LOGO Tiger 3 Enterprise - Malzeme Temini ve Ardışık Malzeme Temini
  12:07

Instructor

Endüstri Mühendisi
İlker BEYTAŞ
 • 4.5 Instructor Rating
 • 58 Reviews
 • 2,089 Students
 • 2 Courses

7 yıldır LOGO Tiger Enterprise ile çalışıyorum. Çalıştığım işletmelerde LOGO Tiger Enterprise sisteminin işletmenin tüm departmanlarında aktif olarak kullanılması için yürütülen tüm projelerde görev aldım. Satış, satınalma, muhasebe, finans, üretim, üretim planlama, sevkiyat iş süreçlerinin ERP üzerinden akışını sağlayabilmek için sürekli projeler üretiyorum. Süreçleri tasarlayıp ERP üzerinden entegrasyonunu sağlamak ve kullanıcılara eğitimler vermekle ilgileniyorum. Bu bilgimi tüm ERP kullanıcılarına aktarmak istiyorum.

Çalıştığım işletmede üretim modüllerini örnek bir başarı ile kullanarak Üretim planlama departmanı kurulmasına ön ayak oldum. Şirket içi eğitimlerle personellerin ERP yi daha verimli kullanabilmeleri için eğitim programları hazırladım. Daha sonra Tiger Enterprise sisteminin üretim yapan diğer işletmelerde verimli kullanılmadığını gördüm ve bu konuda insanlara yardımcı olmayı hedefledim.

2021 yılında LOGO yetkili eğitim kurumu Bilgeadam akademi tarafından Tiger 3 Enterprise eğitim sertifikası edindikten sonra kullanıcılara daha profesyonel eğitimler veriyorum.

LOGO Tiger Enterprise sisteminin özellikle ÜRETİM yapan işletmelerde kullanılabilmesi için eğitim vermek amacıyla eğitmen olarak Udemy'ye katıldım. Talep doğrultusunda ERP kullanıcılarına eğitim programları hazırlıyorum.

Yardım talepleriniz için telefon numaram:

05065424738