Lepszy fanpage - popraw skuteczność swojej strony firmowej

Poznaj tajniki analityki i funkcji fanpage, z których warto korzystać!
Free tutorial
Rating: 3.8 out of 5 (28 ratings)
1,250 students
1hr 59min of on-demand video
Polish

Dodawanie postów w różnych językach
Darmowe targetowanie postów
Jak czytać statystyki swojego fanpage?
Jak dodać przycisk akcji?
Co Twój fanpage musi mieć?
Dodawanie administratorów fanpage

Requirements

 • Posiadanie konta osobowego na Facebooku
 • Posiadanie fanpage

Description

Cześć, nazywam się Monika Czaplicka i od 2006 roku zajmuję się marketingiem online. Mam swoją agencję social media Wobuzz, gdzie pomagam takim firmom jak Twoja zacząć sprzedawać w internecie. Moje portfolio liczy już ponad kilkaset firm, a na moich szkoleniach nauczyłam (głównie) Facebooka ponad kilkanaście tysięcy ludzi w ciągu ostatnich paru lat.

Umiejętność tworzenia fanpage i prowadzenia go jest dzisiaj niezbędna, jeśli chcemy zacząć sprzedawać. Nie da się robić reklam na Facebooku bez fanpage'a i korzystać z wielu funkcjonalności.
Ten kurs pokazuje jak lepiej skonfigurować swój fanpage i jak analizować swoje działania.

 • Jak tworzyć wydarzenia?

 • Gdzie szukać statystyk i co one oznaczają?

 • Co koniecznie powinien mieć Twój fanpage?

 • Jak połączyć swój fanpage z Instagramem?

 • Jak pisać posty w różnych językach?

Przejdź ten kurs, by nauczyć się korzystać lepiej ze swojego fanpage i rozumieć jak pracować skuteczniej.
Jeśli chcesz się nauczyć sprzedawać przy pomocy reklam, zapraszam na mój kurs dla początkujących reklamodawców, gdzie dowiesz się jak założyć konto reklamowa i utworzyć swoją pierwszą kampanię reklamową -> http://tricky.link/naucz-sie-reklam

Who this course is for:

 • Dla każdego, kto nie boi się uczyć nowych rzeczy :)

Instructor

social media specialist
Monika Czaplicka
 • 4.0 Instructor Rating
 • 121 Reviews
 • 3,204 Students
 • 4 Courses

W branży online od 2006 roku. Pra­cuje w swojej agencji social media Wobuzz, a popularność zapewnił jej fanpage „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” czy akcja „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”. Ma bloga cza​plicka​.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” doczekała się dodruku po kilku miesiącach od wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Jesienią wydała w PWN książkę "Uwiedź klienta - marketing social media". Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów, jurorka konkursów. Nominowana do tytułu influencerki roku 2018.

W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, TVN, Medicover, Łazienki Królewskie, Universal Music Polska, BGŻ BNP Paribas, Provident, Capgemini czy KRPM.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses